1147
1292

زلزله اومد پریدیم تو کوچه و ساعت ها در خیابان سرگردان بودیم در همین حد 😀

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

اره یبار زلزله اومد

هممون اومدیم بیرون از خونه

بابام خیلی شیک خابیده بود گفتیم متوجه نشدی گفت ن دمر خابیدم یکم شکمم لرزید متوجه شدم ولی دوباره خابیدم 

:|

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
1315

سلام. خوبی 53؟

بله اخرین زلزله ای که تهران اومد. بقیه خیلی ترسیدن تو خونه ولی من نمیدونم چرا خوشم اومد. خیلی جالب و هیجان انگیز بود. 

به هر کی زیاد محبت کنی اول خودشو گم میکنه یعد تو رو! 
سلام. خوبی 53؟ بله اخرین زلزله ای که تهران اومد. بقیه خیلی ترسیدن تو خونه ولی من نمیدونم چرا خوشم ا ...

منم عاشق زلزله ام  

آن شبی که رفتی ماه کامل بود شبی هم که برگردی ماه!!!!! نه تو دیگر برنمیگردی....... 
1226
سلام. خوبی 53؟ بله اخرین زلزله ای که تهران اومد. بقیه خیلی ترسیدن تو خونه ولی من نمیدونم چرا خوشم ا ...

نرفتين كوچه و بيرون؟

١٠-١٥  سال پيشم يه زلزله تهران اومد كه همه ريختن تو كوچه يادمه

———

منم یبار تو شهرمون گفتن ک سد داره میشکنه و ساعت ۳ شب شهرداری با اژیر اومد به همه اعلام تخلیه میکردم منم رفتم یچخال وتلوزیون رو از برق کشیدم گرفتم خوابیدم هرچه هم در زدن درو باز نکردم 😅😅😅بعدا ک شوهرم گفت چرا یچخال وتلوزیون رو از برق کشیدی گفتم میخاستم اب نره تو برق بسونن 😂😂

پارسال تابستون دقیقا هشت روز بعد سرکلاژم پنج و خورده ای ریشتر کرمان زلزله شد خونه بابام بودم بعد من نمیترسم کلا چون خونه بابام ضد زلزلست نوسازه

شوهرم بلندشده بود منو بغل کرده ود میگفت نترس نترس 

نصف شبم بود منم زدم اونور ی بلز استین دار پوشیدم و دوباره خوابیدم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولدم😍

زلزله تهران من نزدیک ملارد با بچه جاریم که دوسالشه تنها تو باغ بودیم اونا رفته بودن غذا بگیرن منم با پای شکسته و یه طفل معصوم که خواب بود

شدتش و صداش خیلی وحشتناک بود

هنوزم استرسشو دارم و هر روز سایت زلزله نگاری رو چک میکنم

خدایا ممنون که منو دیدی و دستامو که به سمتت گرفته بودم رها نکردی🙏🏻🙏🏻🙏🏻   
1280