2726
عنوان

کار در منزل

247 بازدید | 44 پست

سلام خانم ها کار در خونه چکاری پیشنهاد میدین؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی به هنرت داره از آشپزی و کیک و پیراشکی تا غذاهای خونگی 

یا نقاشی و قالی بافی و کار با نمد و درست کردن زیور آلات

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بورس  

شما بورس کار میکنی کدوم کارگزاری معتبرتره؟ یا بهتره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بستگی به هنرت داره از آشپزی و کیک و پیراشکی تا غذاهای خونگی  یا نقاشی و قالی بافی و کار با ...

نظرت در مورد خشک کردن سبزی اینا چیه؟ فروش داره؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
اگه جا داری دستگاه میوه خشک کن بگیر 

چه میوه هایی؟ بعد اینترنتی فروش داره؟ 

بله بیا تاپیکم که راجبه بورسه

باشه ممنون

چه میوه هایی؟ بعد اینترنتی فروش داره؟ 

زردالو 

کیوی 

میتونی سبزی بگیری خشک کنی 

مثل نعنا 

شوید 

خیلی خواهان داره تازه میتونی ببری خشکباریا ازت بخرن

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706