2737
2734
عنوان

تعریق زیاد😣😥😥

142 بازدید | 13 پست

سلام بچها من خیلی خیلی عرق میکنم

مخصوصا پیشونیم

نمیدونم چکار کنم...اگه راهکار دارید بگید 

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

خوبه که عرق میکنی سموم از بدنت دفع میشه و بدنت سالم میمونه

احتمالا گرمایی هستی

چیزای خنک و سردونه بخور 

لباس مناسب فصل بپوش

زیاد هم تو گرما نمون و چیزای گرمونه نخور که حرارت بدنت بالا میره و عرق میکنی و تند خو هم میشی

اگه مشکلت برطرف نشد یه طب سنتی هم برو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه که عرق میکنی سموم از بدنت دفع میشه و بدنت سالم میمونه احتمالا گرمایی هستی چیزای خنک و سردونه ...

بخاطر کم کاری تیروئید بیشتر

پوستم کند میخام سم دفع نشه😥

2738
بخاطر کم کاری تیروئید بیشتر پوستم کند میخام سم دفع نشه😥

خب تو که میدونی دلیلش چیه به فکر درمان باش دیگه! 

من از کجا بدونم تیروئیدت مشکل داره؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خوبه که عرق میکنی سموم از بدنت دفع میشه و بدنت سالم میمونه احتمالا گرمایی هستی چیزای خنک و سردونه ...

لعنتی فقط وقتی زیر کولرم عرق نمیکنم

وگرنه تو خونه دراز بکشم با تاب شلوارک بازم عرق زیادی دارم

خب تو که میدونی دلیلش چیه به فکر درمان باش دیگه!  من از کجا بدونم تیروئیدت مشکل داره؟

قرصمو میخورم 

نمیدونم چرا تعریقم نرمال نمیشه

دیگه فکرمیکنم حتما باید بوتاکس کنم اونم چون موقتیه دلم نمیاد اون همه پول برا3ماه بدم

هزینش چقدر؟

من بدبخت کم کاری تیروئید دارم نباید عرق کنم