2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر چوب داره برای چوبش اسپره ی مخصوص بگیر با دستمال نانو

برای پارچه هم شامپو فرش با یک دستمال نرم همش و یکدست بکش تا تمیز بشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
و ایضا به منم کمک کنید من شامپو فرشو امتحان کردم راضی نبودم

اگر شامپو فرش به تنهایی راضی نبودی یکم پودر ماشین و با آب گرم و نمک حل کن و شامپو فرش بکش اگر دکست داشتی سرکه سفید هم قاطی کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم