2726

سلام من دوروز عقب انداختم چندتا بی بی زدم همشون مثبت شد رفتم ازمایش بعداز ظهر جوابش میاد اما هرلحظه فکر میکنم پریود شدم خیلی زیر دلم رحمم تخمدان هام درد میکنه تیر میکشه این علائم غیر عادیه یعنی دارم پریود میشم  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

نه ایشاالله که نمیشی عزیزم منم اینجوری بودم تا یه ماه همش درد و احساس پریودی داشتم بی بی چک مثبت شده به احتمال ۹۹ درصد بارداری مبارکه عزیزم🙏🙏

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه🤗🤗🤗

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728
نه ایشاالله که نمیشی عزیزم منم اینجوری بودم تا یه ماه همش درد و احساس پریودی داشتم بی بی چک مثبت شده ...

دعا کن برام از نی نی تم بخواه برام دعا کنه مامان شده باشم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
مبارک باشه🤗🤗🤗

دعا کنید بخیر بگذره

مامان شدی عزیزم برای منم دعا کن زود مامان شم

انشالله بزودی زود دامنت سبز بشه

عزیزم علایم با رداریه.

من یادمه تو ازمایشگاه چنان دردی گرفتم  و خیس شدم که به شوهره گفتم پریود ش م.

ولی وقتی رفتم دستشودستشویی  دیدم ت شح بوده

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2706