2703
2553

من ارزو به دل شدم موهای دخترمو ببندم

هر چی ببندم در میاره میکنه تو دهن الان یک سالشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

تا الان که ۱۸ ماهشونه هرچی از رو زمین برمیدارن میزنن به دهن ؛ بخصوص  پسرم ! 

جالبه اگه همونو خودم بخوام  بزارم دهنش راضی نمیشه😑

غذا هم که از دستم نمیخوره  .

علاقه ی شدیدی  هم به بو کردن پاها  و جوراب ها داره😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
تا الان که ۱۸ ماهشونه هرچی از رو زمین برمیدارن میزنن به دهن ؛ بخصوص  پسرم !  جالبه اگه هم ...

ای جونم دوقلووو

من همه ش موهاشو میبرم ارایشگاه کوتاه میکنن که نیاد تو چشمش یا تابستونه گرمش نشه اینقدر خوشکل میشه وقتی بلند میشه ولی حیف نمیزاره ببندم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم دوقلووو من همه ش موهاشو میبرم ارایشگاه کوتاه میکنن که نیاد تو چشمش یا تابستونه گرمش نشه این ...

پسر منم نمیزاره  ببندم قشنگ پشت سرش دم اسبی بسته میشن همیشه هم رو چشاشن دیشب دادم عمه اش یکم از جلو کوتاشون کرد؛ اصلا  دلم نمیاد ببرمش آرایشگاه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2456