2737
2734
عنوان

این خبر رو دیدم دارم دیوونه میشم واقعا چرا اخه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 44 پست
😤😤😤حرسم میگیرههه

حرص

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رو چه حسابی میگین؟

کی میتونه دو قلو ۷ ماهه رو بدون بیمارستان و پزشک دنیا بیاره بعدم بندازدشون دور

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
کی میتونه دو قلو ۷ ماهه رو بدون بیمارستان و پزشک دنیا بیاره بعدم بندازدشون دور

اخه هرچی باشه نباید اینطوری پرتش کنن گوشه خیابون که 

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

من ۳ تا دختر دارم اگه بازم باردار بشم و دختر باشه بازم خدا رو شکر میکنم انسان ناسپاس رو خدا نمیبخشه شاید گرفتاریایی که مردممون دچارش هستن بیشترش بخاطر این رفتاراست

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
شاید تو شکم مردن صد در صد زنده درشون نیاوردن بکشنشون حتما تو شکم مشکل داشتن

اخه مشکلم داشته باشن یا مرده به دنیا اومده باشن جاشون اینجاست فقط بلدن پاهاشونو بدن بالا و حامله شن نمیدونن  انسان که میمیره باید دفن شه 😒

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

یه گنجشک اومده تو راه پله خونه بغلیمون لونه کرده

بچش نمیدونم چه جوری افتاده بود تو باغچه حیاط ما

نمیتونست پرواز کنه تازه انگار داشت پرواز یاد میگرفت

همسایمون اومد گفت میشه این بچه رو به من بدی ببرم

مادره داره هی خودشو به در ودیوار میزنه 

باید از حیوون ها درس محبت گرفت

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
تو بیمارستان سقط کردن و فقط بجای دفن انداختن تو خیابون؟؟

ممکنه

چون نوزادا رو بیمارستان خاک میکنن اونم یروز مثلا کلی  نوزادو با هم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706