2410
2553

شما از این عمل چقد راضی هستین؟

چشماتون خیلی خشک میشه؟

امروز وقت دکتر دارم برای معاینات قبل عمل،توی دو راهی موندم برم یا نه...

بابام یه عمل چندسال پیش انجام دادن لیزیک بود فک کنم.  خوب بود تاامسال تقریبا ده سال گذشت. امسال اب سیاه اورد و عصب چشمش قطع شد. حالا بخاطر عمل نبود ک خودشون رعایت نمیکردن 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

9سال پیش عمل کردم خیلی راضی ام، اوایل بعد از عمل چشمام به نور حساس بود که موقع بیرون رفتم عینک دودی میزدم اما الان حساسیتم به نور فکر میکنم مثل بقیه باشه، خشکی چشم هم یادم نمیاد داشتم یا نه!در کل اگه چشمات خیلی ضعیفه و عینک استفاده میکنی حتما عمل کن پشیمون نمیشی

2456
وای یعنی چه چیزایی رو باید رعایت میکرد؟

تو افتاب عینک نمیزد.  همیشه خدا هم سر بابام تو گوشیه😀 بعد عملم میدید چشمش خوبه دیگه واسه چکاپ نمیرفت. 

اب سیاه ارثی هم هست 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
9سال پیش عمل کردم خیلی راضی ام، اوایل بعد از عمل چشمام به نور حساس بود که موقع بیرون رفتم عینک دودی ...

خیلی توی دوراهی موندم دیگه نمیدونم چیکار کنم.

مخصوصا که الان دوستمون گفتن عصب چشم باباشون قطع شده بعد ده سال

2714
خیلی توی دوراهی موندم دیگه نمیدونم چیکار کنم. مخصوصا که الان دوستمون گفتن عصب چشم باباشون قطع شده ب ...

فکر نمیکنم به عمل لیزیک مربوط بشه پارگی عصب چشم! اما بهرحال هر عملی ریسک خودشو داره هرچقدر سن کمتر باشه ریسک هم کمتره... پدر ایشون شاید سنشون بالا بوده ، من شنیدم که میگن بالای 35سال دیگه نمیشه عمل چشم کرد، شاید اصلا پدرش عمل لیزیک انجام نداده چون سن بالا جواب نمیده اصلا