2410
2553
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6162 بازدید | 161 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا سر زبونش شاید جذب میکنه 

دقیقا به نظر منم خیلی جذاب اش میکنع، اطلاعاتش ، نحوه ادای کلمات و به کار بردنشون💙👌 به نظر من حتی برای سه خانم متاهل هم چیز بدی نیست، شما به عنوان یکی از هنرمند های جامعه دوستشون داری،حالا گاهی هم خیال و افکار داری، افکار چیز بدی نیست، خودت و زیاد تحت فشار نزار، یکم ریلکس باش و فقط مقایسه نکن هر کدوم به جای خود😀😀😁😁

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2456
اونا هم خوب بودن بد نبودن..شوهرم میگفت این موتور خیلی خیلی سنگینه..حتی گرفتنش سخته چ برسه باهاش ویرا ...

آره خب،،،ولی بخوای مقایسه کنی خواننده ها بهتر بودن،،،، 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714
بخدا میخام اما وقتی ببخشید ب ظاهر شوهرمم نگاه میکنم سرد میشم آخه نسبت ب علیخانی خیلی معمولیه

خو لامصب یه لحظه برو تو آینه نگا کن ببین خودت اصن ایده ال هستی یا نه 😐😐😐 

بعد بیا اینجا فاز بردار 😐😐😐

بیچاره شوهرت

استارتر یه سوال اگر شوهر شما با دیدن مجری یا هنرپیشه یا خانمای دیگه نسبت به شما سرد بشه...احساستون چ ...

خب مسلما ناراحت میشم اما خب اینو من نمیگم همه میگن من خیییلی سرتر از شوهرمم 

بخدا میخام اما وقتی ببخشید ب ظاهر شوهرمم نگاه میکنم سرد میشم آخه نسبت ب علیخانی خیلی معمولیه

ببخشید اینطوری میگما شوهرت پس باید خیلی زشت باشه که چهره معمولی علیخانی از اون بهتره منم گفتم قبل از ازدواجم دوسش داشتم ولی به خدا چهرش معمولیه

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
2706