1265
1273
عنوان

از آون موقع ای ک احسان علیخانی رو میبینم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 159 پست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

نمیدونم والا منم زیاد خوشم نیامد از آون موقع ک عصر جدید میده خوشم میاد احساس میکنم نسبت ب شوهرم سرد ...

اتفاقا توی عصر جدید زشت شده البته جاافتاده تر شده ولی خیلی دیگه پیر میزنه منم قبلا دوسش داشتم طوری که حتی تکرار ماه عسلم میدیدم ولی بعد ازدواجم نه حتی دو سال بود ماه عسلم نمیدیدم ولی خداییش قیافش معمولی از این خوشگل ترم خیلی هست این فقط چهرش نمک داره که آدمو جذب میکنه 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی وقتی انتظار نداشتم امدی ولی خوش امدی نازنینم نمیدونم دختری یا پسری حتی توی سونوگرافیم هنوز ندیدمت ولی دوست دارم گل من ندیده عاشقتم من و بابایی بی صبرانه منتظر بغل کردن و بوسیدنتیم مواظب خودت باش ،خداجون مراقب فرشته من باش میشه .برای سلامتی تو راهیم صلوات بفرستید .اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
1279
چرا من از وقتز ازدواج کردم هیچ مردی تو نظرم نیست فقط شوهرم رو میبینم

وااای منم همینجوری ام، حتی بازیگرهایی ک تو مجردی دوسشون داشتم دیگه برام مهم نیستن، الانم 5ساله ازدواج کردم، عقدنیستم که بگین دورتن خوش عقدوازاین حرفاست

دعا کنید خدایه نینی کوچولوسالم وخشگل بهم بده
1307
بنظرم اون موتوریه فقط ویراژ داد،،،این خواننده ها باید میومدن بالا

اونا هم خوب بودن بد نبودن..شوهرم میگفت این موتور خیلی خیلی سنگینه..حتی گرفتنش سخته چ برسه باهاش ویراژ بدی

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉

وا منم باردارم ۱۹ سالمه ولی جز شوهزم از همه مردا حالم بهم میخوره اولا از شوهرمم بدم میومد ولی الان نه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه اینک پسرم سالم بیاد بغلم یه صلوات مهمونم میکنی😘😍یعنی میشه بیام تاپیک بزنم هورا خونه خریدم بالاخره منم شدم خانوم خونه😢کی میشه همچین تاپیکی بزنم
1226
واقعا سر زبونش شاید جذب میکنه 

دقیقا به نظر منم خیلی جذاب اش میکنع، اطلاعاتش ، نحوه ادای کلمات و به کار بردنشون💙👌 به نظر من حتی برای سه خانم متاهل هم چیز بدی نیست، شما به عنوان یکی از هنرمند های جامعه دوستشون داری،حالا گاهی هم خیال و افکار داری، افکار چیز بدی نیست، خودت و زیاد تحت فشار نزار، یکم ریلکس باش و فقط مقایسه نکن هر کدوم به جای خود😀😀😁😁

عزیزم طلاق بگیر خیلی از هنرمندا با طرفدارهاشون ازدواج کردن خدا رو چه دیدی...    

😐😐😐

میشه کلا راهکار ندی شما؟؟؟

تو حق نداری ب چیزای منفی فکر کنی ....... چون تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته 😍😍😍🌹🌹🌹
1290