1421
1363

دیدم نسبت ب شوهرم عوض شده تو رو خدا نخندید اما همش با آون مقایسه میکنم با اینکه خییییلی مهربونه اما همش این افکار تو ذهنم میچرخه کاش از نظر ظاهر و سر زبون داشتن مث آون بود😢ممکنه از بارداریم باشه این مورد تازه ماه دومم 

تو رو خدا توهین نکنید 😢

اه بیخیال تورو خدا شبیهه سیب زمینیه که اون😒

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

خوبه شوهرت تورو با کسی مقایسه کنه؟ 

این فکرارو از خودت دور کن 😐

حتما یه خصوصیاتی داشته ک باهاش ازدواج کردی

اعتماد به نفس بعضیارو درخت کاج داشت الان هلو گوشتی صادر میکرد به کشور های اروپایی  
اه بیخیال تورو خدا شبیهه سیب زمینیه که اون😒

دقیقیاااااا

منم کلا ازش بدم میاد هم از خودش هم اداهاش 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
1394

احسان تف تو روحت😂😂😂😂

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
1403

چرا پس از نظر من این بشر انقد نچسبه😟 زیاد از حدم میپره وسط و تو کار داورا هم دخالت میکنه..این کجاش میشه سرزبون داشتن😒

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  

این افکار عادیه ولی نه تو سن شما . (البته سنتون رو نمیدونم). به هرحال تو نوجوانی و بلوغ دخترا ازین حسها و فکرا دارن.

تو این موقعیتی که هستین. عادی نیست. میتونی برای دور کردنش رو خودتون کار کنید . 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339