2410
2553

لای انگشتام الان ۵ ماهه همش میخاره شدید و خشکی شدیده  کرم ثمین میزنم تا زمانی ک مواد کرم رو دستم دستم عالیه ولی تا دستمو زیر اب ببرم دوباره خارش و خشکی شروع میشه انگار 

اب هم نباید بزنم ب دستم بخدا خسته شدمممم😭😭😭😭

یه صلوات برای شادی روح مادر تازه گذشتم میخونی 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پماد کلوبتازول بگیر شبا وقت خواب بزن روش بعد دستکش فریزری بکش روش، تا صبح بمونه، بعد با صابون بچه بشور، چند روزه خوب میشه، مرتب هم وازلین بزن دستاتو بعد از هر شستشو

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2714
فقط با پماد کلوبتازول خوب میشم که عوارض زیادی هم داره

نه عوارضش برای دراااز مدت بده، در حالت عادی اگه مقدار کم و مناسب زده بشه موردی نداره البته غیر از زمان بارداری

من خواهرم شدید درگیر بود و کلی دارو ولی خوب نشد تا اینکه متخصص طب اسلامی بهش گفت حنا بزاره و الحمدلل ...

حنا ک رنگ میگیره 😓

منم به شدت اگزما دارم. یبار شانسی روغن نارگیل زدم به دستم و دستکش پوشیدم . آب رو آتیش شد

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
پماد کلوبتازول بگیر شبا وقت خواب بزن روش بعد دستکش فریزری بکش روش، تا صبح بمونه، بعد با صابون بچه بش ...

ممنون گلم میگیرمش

ممنون گلم میگیرمش

خیلی ارزونم هست، 3..4تومنه، فقط حتما روش دستکش فریزری بپوش یا پلاستیک فریزر روش بکش، زود خوب میشه

2706