2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سوال مگه سونوی قلب ۸ هفته نیست؟

چرا خب فشارم پایین بود هفته ۱۳ به دکتر گفتم تو درمونگاه نگرانم گف بیا صدا قلبشو گوش کن حالا دکتر خودم که متخصصه میگه صدای نبض خودت بوده

چرا خب فشارم پایین بود هفته ۱۳ به دکتر گفتم تو درمونگاه نگرانم گف بیا صدا قلبشو گوش کن حالا دکتر خود ...

فقط ماه های آخر میشه با گوشی پزشکی گوش داد...با دستگاه به زور پیدا میکنن...این چجوری گوش داده؟؟؟😕😕😕

عزیزمـمن از هفته چهارده دکترم تو مطب با دستگاه سونوکید یا همون گوشب قلبشو برام گزاشته فقط مونده به نوع دستگاه بعضیا بالای بیست هفته میتونن صداشو پیزا کنن بعضیا از هفته چهارده 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
فقط ماه های آخر میشه با گوشی پزشکی گوش داد...با دستگاه به زور پیدا میکنن...این چجوری گوش داده؟؟؟😕😕 ...

عزیزم من هرماه رفتم چکاپ از ماه چهارم همیشه دکترم گوشی گزاشته و صدارو پخش کرده !!!!!!!!!!!!

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد