2703
2553

امروز۳۷هفته شدم ی دردا و سوزشایی رو دهانه رحمم حس میکنم انگار یچیز تیزی مث سیخ از درون فشار میاره این درد مربوط ب زایمانه؟؟

آخه دیروز رفتم دکترم گفتم ک درد دارم و خودشم متوجه شد ک انقباضات زیاده خاست اول بهم پروژسترون بده بعد دید هفتم بالاس گفت نه دیگع از هفته آینده باید دردات شروع شن فقط آمپول بتا بم داد ۳تا زدم ک کامل باشع

گفت اگ باز درد داشتی بیا۳تا دیگم بزن،خیلیا گفتن این آمپول واس هفته ها پایینتره اما خب دکترم ب من داد-_- این فشاری ک از درون حس میکنم مال چیه دکترم معاینه لگنمم نکرد گفت هفته دیگع ک۳۸میشم میبینم  یکم میترسم پیش خودم میگم نکنه دهانه ش باز شده باشه ک اینجوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مگه معاینه لگن چه شکلی

نمی‌دونم ولی میگن دکتر انگشت یا دست می‌فرسته داخل ک همون حول و اطراف رو چک کنه ببینه با سر جنین جور درمیاد و اینکه دهانه رو چک می‌کنه ببینه باز هست یا ن چقد هست 

من الان هفته 32هفته هستم از 29هفته اینجوری  شدم چهارتا  پروژسترون  و آمپول بتا متازون  رو زدم . دکتر هم گفت طبیعیه  چون داره بزرگ میشه  جنین. ولی واقعا دارن انگار ی سیخ  از واژنم  بیرون مساد و تیر میکشه  همش میترسم زایمان زودرس باشه و دکتر نفهمیده  باشه

راضی ام به رضای تو خدای مهربان من
من الان هفته 32هفته هستم از 29هفته اینجوری  شدم چهارتا  پروژسترون  و آمپول بتا متازون ...

آخ آخ منم اینجورم

دکترم از چند هفته جلوتر برام پروژسترون نوشت هفتگی اما نمیزدم آخه میگفتن دهانه رحمو سفت میکنن برا طبیعی 🙊قرصم داد باز نخوردم خداروشکر تا الان دووم آوردم

انشالله توهم تا آخر بارداریت بخوبی پیش میری استراحت داشته باشی

2714
2706