2733
2739
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست
تف ب ذاتش  چقدر عوضی... وقتی سالم بود باید تو خونش خدمت میکرد ولی وقتی مریض شده بیاین ببرینش؟ ...

اره دیگه همون

حالم از این بد بچد چند نفری طرفه مرد رو گرفتن منم شستمشون پهن کردم تو آفتاب تا خشک شن 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
امام علی سه روز بعد شهادت حضرت زهرا ازدواج کرد ...

نه که مردای الان همه چیزشون دینی ومذهبیه،فقط مونده زن گرفتن وصیغه کردناشون شبیه ایمه باشه.😆

منکه جایی این مطلبو نخوندم ولی اگرررررم درست باشه اونا برای مصلحت وگاها اجبار جامعه زن میگزفتن نه برای عشق وحال

توکل به خدا . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت  ممنون از محبتت عزيزم😘❤️ واسه خوشبختيه منو بچه هام دعا كن

زنده باشی عزیزدلم نگران نباش پشت هر ناراحتی و نگرانی ی اتفاقای خوبم هست  

انشااله هم خودت هم بچه های گلت همیشه سلامت باشید و از این ب بعد روزای خوب و خوشی در انتظارتون باشه  

واست صلوات فرستادم عزیزم انشااله خدا بهت آرامش بده ک بتونی این روزای سخت رو بگذرونی   و صبر بهت بده ک صبور باشی تا روزای خوب و اتفاقای خوب از راه برسند   

الهی آمین

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
یکی از اقوام ما زنش فوت شد سرطان داشت شوهرش دو سه ماه نشده رفت زن گرفت ی ماه نشده بود ک خودش مریض شد ...

آخی... بنده خدا انشااله ک خدا بهشون صبر بده 

چقدر نامرد بوده اون زن دوم...

2731
قوربونت گلم  ان شاالله خدابهت نی نی خوشگل وسالم بده عزیزدلم

زنده باشی عزیزم

انشااله قربونت برم خدا از زبونت بشنوه  

اره دیگه همون حالم از این بد بچد چند نفری طرفه مرد رو گرفتن منم شستمشون پهن کردم تو آفتاب تا خشک شن ...

واااا کدوم آدم باانصافی میتونه طرف چنین مردی رو بگیره؟

اگه ی مرد مریض بشه زنه ب خانوادش بگه بیاین جمعش کنین ببرینش کی ازش جانبداری میکنه؟

کار خوبی کردی عزیزم آدم همیشه باید طرف حقو بگیره  

نه که مردای الان همه چیزشون دینی ومذهبیه،فقط مونده زن گرفتن وصیغه کردناشون شبیه ایمه باشه.😆 منکه ج ...

دقیقا... ی نماز و روزه درست ندارن بعد ب زن گرفتن ک میرسه میشن پیرو حضرت علی و مذهبی 

واقعا عجب موجودات عجیبی هستن

پست بالاییمو بخون فقط سه روز :)))))

خخخ این ک عادیه برای مردای مسلمون حالا خوبه 3روزصبرکردن بقیه امامهاوپیامبرا 40تا40تاگرفتن زنها ارزشی تو دین ندارن خانومی هم ازاین قوانین سرپیچی کنه میشه گفت حق داره چون قانون ودینو مردها نوشتن نه زنها......... 

2738

امیدوارم من زودتر از شوهرم نمیرم😁شما ام همیطور بگید ایشالله

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
امیدوارم من زودتر از شوهرم نمیرم😁شما ام همیطور بگید ایشالله

انشااله ک هم شما هم شوهرت همیشه سالم باشید و خدا عمر طولانی بهتون بده عزیزم

نمی دونم ولی اعتقاد بر این هست که نمرده و هستش داره می بینه همسرش ازدواج کرد . یعنی این تفکر اشتباهه ...

صددرصد

کسی ک میمیره دیگه در قید و بند این دنیا و مسائل دنیوی نیس ک بخواد ناراحت بشه از ازدواج همسرش

صددرصد کسی ک میمیره دیگه در قید و بند این دنیا و مسائل دنیوی نیس ک بخواد ناراحت بشه از ازدواج همسرش

ظاهرا هست . فکر کنم ارتباط دارن می بینن و ناراحت می شن . به نظرم فرق خیلی زیادی با زنده بودن نداره.

اینکه سریع ازدواج کرده قشنگ نشون می ده چقدر همسر اولش براش بی اهمیت بوده و چه راحت تونسته براش جانشین بیاره انگار نه انگار . حتی سوگواری هم نکرده هیچی...

وقتی عزیزی از دست میره حال آدم اونقدر بد می شه به فکر سور و سات و عروسی و خوشی نیست تا یک سالی آدم مودش غمگین می شه و دست و دل آدم به هیچ کاری نمی ره.اینکه می شینه یه گوشه و به حالت سوگواری سر تکون میده اینا از داغ درونه . چه بسا آدم تا ده سال بعدشم هر روز به اون عزیز فکر می کنه . این سوگواریه یهپروسه درونیه حتی اونایی که گریه نمی کنن و شیون نمی کنن و نشون نمی دن اینا رو از درون طی می کنن

بهش گفتم اگه خواستی یواشکی برو صیغه کن ولی کسی نفهمه اشکال نداره حرمت نگهدار فقط جلو بقیه همین 😀

خخخ پس خودت میدونی نمی مونن این موجودات😁

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2706