2726
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست

واقعا بچه ها خیلی مظلومن هیچکس جای پدر مادرو نمیگیره وقتی بچس که واقعا مادر نمیشه واسش تازه زنه بیاد خودشم بچه بیاره که بدتر .فکر کن خدایی نکرده یکی بیاد جای مادر آدم واقعا آدم نمیتونه تحمل کنه اصلا دلش نمیاد باباش به زنه محبت کنه حتی اگه خودش ازدواج کرده باشه

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
یه خاننه میخواست از شوهرش جدا شه هیج جوره شوهرش نتونست برشگردونه زنش میگفت رئیس جمهورم بفرسی بر نمیگ ...

هیچ زنی حاضر نیس بیخود طلاق بگیره 

ی دلیلی داشته بچه داشته؟

خدارحمت کنه اون اقا و خواهر و پدرشو

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اون مرد که بی وفاست هیچ اون زنه با چه انگیزه ای اومده برای بار دوم زن این بی مرام شده. زن اولش که مرده که سیب زمینی نبوده شریک زندگیش بوده مگه میشه شریک زندگیت رو به این زودی فراموش کرد...من که شوهرم اگه همچین کاری کرد روحم نفرینش میکنه  

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
2728
نمیدونم والا... ب نظر خودم ک اگه من مردم شوهرم بره زن بگیره دیگه هییییچ فرقی واسم نداره

واسه شما فرق نداره

واسه بچه ای ک در ارزوشی فرق داره پدرش انقد بی وفا باشه یه سال صبر نکنه

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
اسی یجوری طرفشو میگیری انگار تو رو گرفته خواهر ولش کن انقد کارشو توجیه نکن لطفا عزیز آره بیوفاس بی م ...

وا من خودم شوهر دارم عزیزم

ولی میشناسمش خیلی مرد متشخصی هس خودمم تعجب کردم وقتی شنیدم ب این سرعت ازدواج کرده 

ولی بعدش فکر کردم خب چه اشکالی داره؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
هیچ زنی حاضر نیس بیخود طلاق بگیره  ی دلیلی داشته بچه داشته؟ خدارحمت کنه اون اقا و خواهر و پدر ...

اره بچش که سه ماهش بود بی اطلاع وسایلش رو جمع میکنه میره حتی نمیزاشته پدر دخترش رو ببینه

مامان پسره میگفت وقتی اومد خونم واسه عذاداری داغ دلم دو برابر شد 

نمیدونم اختلافشون سر چی بود ولی به نظرم نباید الان بگه خونم رو میخوام

مادرشوهرش گفته خونه رو میخوام بزارم واسه دخترش ولی ادم زورش میاد بعد اون همه جنجال و دعوا بگه میخوام برم خونم حالا

اللهم صل الله محمد و ال محمد
دقیقا نظر منم همینه کسی ک فوت کرده ک دیگه تموم شده... اونی ک زنده اس باید ب زندگیش ادامه بده خب

اتفاقا من منظورم دقیقا برعکس شما بود😅میگم برا شخصی ک مرده فرق نداره ولی اونی ک زندس باید براش فرق کنه وفاداری حالیش بشه چطور میتونه اینقدر زود یکی دیکه رو جایگزسن همسرش کنه

همسایه مادرم اینا خانمش سرطان سینه داشت چند سال بود که بنده خدا تحت درمان بود ولی متاسفانه نتیجه ندا ...

این بحث خیلی پیچیده اس هم اشکالی در کار نیس هم ی جوری قبح داره انگار 

موقعی ک این تاپیکو زدم در مورد نظرم مطمئن بودم ولی الان تردید کردم شایدم باید صبر میکرد

اره بچش که سه ماهش بود بی اطلاع وسایلش رو جمع میکنه میره حتی نمیزاشته پدر دخترش رو ببینه مامان پسره ...

اره واقعا زشته ولی شاید اونم کسی و نداره واسه همین خونه رو میخواد

ولی فک کن ببین خودمون زنیم

بچه سه ماهه داریم

چقد شوهرمون باید اڋیت کنه ک اینجور بیخبر بذاریم بریم‌؟

به نظرم اونایی که زود ازدواج میکنن حساس تر و عاطفی ترن من هر وقت حرف مردن میزنم شوهرم اول یه دادی سر ...

خدا نکنه عزیزم انشااله 120 سال با سلامتی کنار هم زندگی کنین

2706