2733
2734
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست

جوکه رو شنیدین که مرده زیر تابوت زنش میگفت لااله ای ولا😂

اما جدا از شوخی من شوهرم یبار بهم گفت اگه مردم ازدواج نکن زجر میکشم کسی جزمن کنارت باشه

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند
آخه در طول بیماریش همیشه باهاش بود و مرتب بهش رسیدگی میکرد و هیچوقت خانومشو تنها نذاشت  ب نظرم ...

این یه بحث جداس تا زنده بوده وظیفه مرد بوده ازخانمش نگهداری کنه این یه وظیفس ولی اینکع بعد مرگش سریع زن گرفته نه حرمت مرده رو نگه داشته نه زنده ها رو .حداقل صبر میکرد یه مدت بیشتر میگذشت من اینجوری پیش خودم فک میکنم اره منتظر بود زنش بمیره بره دنبال عیش و نوش خودش

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من بايد لا اقل تا سالگرد زنش واسه آبروي خودشم كه شده صبر كنه

بعدشم چطور يه خانم اگه شوهرش فوت كنه دو سال بعدش بخواد ازدواج كنه هزار جور حرف و حديث پشتشه حتي اگه جوون باشه بعد مرد بهونه تنهايي بياره و ازدواج كنه 

أينا تا ديگه بعونه آقايونه و نشونه ي بي وفاييشون

زن هم اگه ادما شعور داشته باشن چیزی نمیگن برای زن هم خدا گفته ۴ماه وده روز ماها نباید ازحکم خدا جلو ...

حکم خدا میگه شوهرت میتونه تا ۴ تا زنه دیگه بگیره بازم قبولش داری؟؟احترام ربطی به حکم خدا نداره 

تجربه ثابت کرده مردی ک بعد ازدواج زنش زود زن میگیره از قبل فوت زنش یکی و زیر سر داشته😌🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2738

به احترام چند سالی که باهم بودن به نظرم تا یک سال صبر کنه بهتره دیدم مردایی که زنشون فوت کرده ولی وفاردار موندن بهشو اصلا ازدواج نکردن میگن اگه یکی از همسرا بمیره اون یکی ازدواج کنه دیگه اون دنیا همو نمیشناسن ولی اگه ازدواج نکنه اون دنیا هم زن و شوهر می مونن

آخه در طول بیماریش همیشه باهاش بود و مرتب بهش رسیدگی میکرد و هیچوقت خانومشو تنها نذاشت  ب نظرم ...

اسی یجوری طرفشو میگیری انگار تو رو گرفته خواهر ولش کن انقد کارشو توجیه نکن لطفا عزیز آره بیوفاس بی معرفته

تجربه ثابت کرده مردی ک بعد ازدواج زنش زود زن میگیره از قبل فوت زنش یکی و زیر سر داشته😌🐀

همسایه مامانم قبل چهلم رفت از روستا یه دختر جوون گرفت دختراش خون گریه میکردن خانواده زنه هنوز تو شک بودن فک کن با صورت تیغ زده و دامادی رفت مراسم چهلم زنش 😒😒

ي پيرمرد٨٠ ساله ميشناسم دعوا راه انداخت كه زن ميخام ي دختر ٣٠ ساله گرفتن براش از محضر كه اومدن خونه ...

وای چقدر ضایع  من خیلی آدم دموکراتی هستم ولی خدایی این خیلی ضایعس

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
اره گفتم که ی پسر شیرخوار دارن الان

بس الان مادرشوهر منم از اون کارا میکنه؟؟؟دوساله ازدواج کرده مرده ۸۰ سالس

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2706