2733
2734
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست
درسته طرف مرده و چیزی نمیبینه اما ایا خانواده خانم فوت کرده ام نمیبینن؟این مراسما به خاطر بازماندگان ...

زن هم اگه ادما شعور داشته باشن چیزی نمیگن برای زن هم خدا گفته ۴ماه وده روز ماها نباید ازحکم خدا جلو بزنیم

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ب شوهرم گفتم اگه مردم بچه م رو بده مامانم بزرگ کنه تا ارامش داشته باشم خودتم هرکاری دوس داری بکن فقط بچه مو نمیتونی بزرگ کنی اذیت میشه دغدغه م دخترمه

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند
2738
والا از وقتی که دیدم زنه شهید حججی ازدواج کرد کلا دیگه نطری ندارم و هنگم😑😑

خب ازدواج کرده دیگه گناه ک نکرده اونم انسان بوده با نیازای انسانی 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
ي پيرمرد٨٠ ساله ميشناسم دعوا راه انداخت كه زن ميخام ي دختر ٣٠ ساله گرفتن براش از محضر كه اومدن خونه ...

وای خدا چطور با مرد ۸۰ ساله اخه؟مگه قوه جنسی داره مرد ۸۰ ساله؟😯

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
آخی عزیزم خدا رحمت کنه مامانتو   روحشون شاد    

😔😔ممنون خدا رفتگان شما رو هم‌بیامرزه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
دقیقا نظر منم همینه کسی ک فوت کرده ک دیگه تموم شده... اونی ک زنده اس باید ب زندگیش ادامه بده خب

دور از جووون دور از جووووون در مورد بقیه خانواده هم همینو میگی؟؟

زن ابزار نیست یه ادمه! سالها شریک غم و شادی بوده

شوهر کردن   زن گرفتن مهم نیست ولی حداقل سه چهار ماه شش ماه..نمیمرد طرف!!!!

2706