2726
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست

مشکلی نداره

ولی بی وفاست چون به هرحال چندسال با اون خانوم زندگی کرده

چطو تونسته اینقدر زود جایگزین کنه؟؟؟

من گربم بمیره تا یکسال نمیتونم جایگزین براش پیدا کنم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل تا  سر سال من وصیت کردم اگه قبل سالم زن بگیره حلالش نمیکنم😐 نکبتا یه سال نمی تونن صب ...

خب دوست میشه تو اون مدت با کسی به وصیتتم عمل کرده بعدشم میره زن میگیره!

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
خب شرایط این آقا ایجاب میکرد که زن بگیره 

فقط اینا نیست نیاز طبیعی یک انسان بیشتر حکم میکنه که دوباره ازدوج بکنن

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
2728
من اصلا دوس ندارم ازدواج کنه طرف بعد تو سر زمانش چونه میزنی؟😑

خب وقتی ی نفر همسرش فوت میکنه ک نمیتونه بره بمیره بالاخره اونم زنده اس باید زندگی کنه دیگه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
خدا نکنه عزیزم ولی برای من مهم نیس شوهرم بره ی هفته بعد از مرگم زن بگیره  حداقلش اینه ک ی نفر ...

خخخخ😅😅ایشالا همیشه سالم باشی 😘❤

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
حداقل تا  سر سال من وصیت کردم اگه قبل سالم زن بگیره حلالش نمیکنم😐 نکبتا یه سال نمی تونن صب ...

یکی تو شهرمون زنش چند سال بود سرطان داشت این اخریا به شوهرش گفت هر کی رو میخوای بگیر ولی با عشق سابقت ( اکثرا عشق سابقش رو میشناسن و میدونن خیلی دوسش داشته) ازدواج نکن الان یه پنج شش ماهی میشه که زنش فوت شده قراره به زودی با عشق سابقش ازدواج کنه

قضیه عشقش واسه بیست سال پیشه اونم چون باردار نمیشه شوهرش طلاقش داده

اللهم صل الله محمد و ال محمد
خب وقتی ی نفر همسرش فوت میکنه ک نمیتونه بره بمیره بالاخره اونم زنده اس باید زندگی کنه دیگه

آره ولی یه فرصتی لازمه ادم با خودش کنار بیاد داغ مرگ یکم سرد باشه حداقل یه سال لازمه ب نظر من

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
یکی تو شهرمون زنش چند سال بود سرطان داشت این اخریا به شوهرش گفت هر کی رو میخوای بگیر ولی با عشق سابق ...

ادما بعد مرگشونم خود خواهن

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

یکی از اشناهای ما دختره خیلی از خانواده سرشناس و پولداری بودن دوتا بچه کوچیک با فاصله یک سال داشت شوهرم خیلی آنچنانی بود خوشگل خوشتیپ دختره دور از جون همه ظهر ایست قلبی میکنه فوت میشه تنها بوده با بچه هاش بچه هاشم کلی گریه و زاری که چرا مامان بلند نمیشه بعد تو بغل مامانشون میخواین تا شب که شوهرش میاد با همچین صحنه ای مواجه میشه خلاصه همه میگفتن حالش خیلی بده افسرده شده سرخاک میخواست خودشو بندازه تو قبر دوماه بعد با یه خانوم شیک اومد خونه مامان بزرگم که همه دعوت بودن زنشو معرفی کرد

مردا یه همچین موجوداتی هستن

آستانه صبر و تحملش فقط ۶۰ روز بوده بنده خدا!!!!

چین بابا این مردا فقط تو مغزشون یه چیزی میگذره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706