2703
2553
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7559 بازدید | 301 پست

اونایی که میگن بی وفا بوده خودشونم اگه بودن حق به خودشون میدادن 

اون خانوم دیگه مرده باید به فکر زندها باشیم 

حق مرده بوده برای چی به خودمون اجازه میدیم  توی کارای بقیه دخالت کنیم

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم واسه م مهم نيس بعد من زن بگيره ولي اگه زود بگيره بميره بياد اون دنيا تو روش تفم نمي ندازم. جلو روش ميرم با غلامانم خوش مي گذرونم تا كونش بسوزه. به حوريا هم ميگم چه عوضي ايه.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2720
انشااله ک صد و بیست سال سالم و سلامت باشی عزیزم ولی من بعد از مرگم دیگه واسم فرقی نداره شوهرم چکار ...

من بخاطر بچه هام برام فرق میکنه هر چند میدونم مادرشوهرم سریع دومادش میکنه☺☺کلا اینجا زن بمیره نمیزارن سالش بشه سریع میرن برای مرد زن میگیرن میگن بتونه کارها بچه هاش بکنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بنظر من لااقل یه سال بگذره بعد...نه بخاطر وفاداری و اینا به حرمت سالهایی ک باهم بودن...بالاخره ادم اینقد زود با مرگ کسی ک یه عمر باهاش زندگی کرده نمیتونه کنار بیاد و جالب نیس اینقد زود یکیو بیاره ک جاشو بگیره

دوماه خیلی زوده.اخه ادم چطور میتونه تو این مدت کوتاه خاطرات و عشقش رو فراموش کنه؟

مگر فقط براش ازدواج و مسائل جنسی مهم باشه

زن و مردم نداره.خانومم دیدیم که به یکسال نرسیده رفته شوهر کرده

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2714
برا اونی ک مرده فرق نمیکنه ولی برا شوهرش باید فرق کنه...

دقیقا نظر منم همینه کسی ک فوت کرده ک دیگه تموم شده...

اونی ک زنده اس باید ب زندگیش ادامه بده خب

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
منم واسه م مهم نيس بعد من زن بگيره ولي اگه زود بگيره بميره بياد اون دنيا تو روش تفم نمي ندازم. جلو ر ...

😂😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

زندگی همینه حالا خانم ها یکم احساساتی ترن و نمیتونن یهو برای آینده تصمیم بگیرن مخصوصا وقتی بچه داشته باشن 

وقتی کسی نیاز داره نمیشه که بره گناه کنه که زن گرفته

خدایا شکرت 
اره بی وفاست باید صبر میکرد  یعنی منم بمیرم همسرم زن میگیره 😐😞😟

خدا نکنه عزیزم

ولی برای من مهم نیس شوهرم بره ی هفته بعد از مرگم زن بگیره 

حداقلش اینه ک ی نفر میفهمه من چیااا کشیییدم  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

نمیشه قضاوت کرد خانوما

من میشناسم ی مورد اینجوری رو بنده خدا بیماره خودش ی بیماری سخت داره نیاز ب مراقبت داره بچهاشم ک ازدواج کردن هرکدوم مشکل دارن ینی واقعن سخت می‌گذشت براش فکن دوماه تموم همش سیب زمینی و تخم مرغ و گوجه و چیا حاضری می‌خورده مردم ک هست غرور داره راضی نمی‌شده یکی براش غذا بیاره یا کاراشو بکنه

تا متوجه شدم ک اطرافیان راضیش کردن براش زن گرفتن خیلیم خوشحال شدم،همش ک جنبه جنسی ندارع آدم نیاز داره همدم داشته باشه نیازه یکی پیشش باشه هزارتا اتفاق و مشکل هست

2706