1345
1341

خیلی بی وفاست؟

یکی از نزدیکان ما خانومش بر اثر بیماری فوت کرده و آقا بعد از دو ماه زن گرفته همه میگن خیلی بی وفاست و باید صبر میکرد تا مراسم سال خانومه رو بگیرن

ولی ب نظر من اشکالی نداره واقعا آخه دیگه برای کسی ک فوت کرده و رفته چه فرقی میکنه ک شوهرش دو روز بعد از مرگش ازدواج کنه یا یک سال؟

نظر شما چیه؟

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو گذاشتم ب امید اینکه بارداریم ی بارداری سالم و بدون هیچ خطری باشه...خانما اگه ممکنه برای اینکه بارداریمو ب سلامتی بگذرونم و نی نیم سالم بیاد بغلم صلوات بفرستین ممنونم  خدای مهربونم این دفه کمکم کن خودت میدونی چقدر سختی کشیدم خودت از راز دل همه بنده هات آگاهی  

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

زمانش مهم نیست چقدر باشه،بهرحال احترامه هرچی بیشتر بهتر ولی خب باید دید شرایط اون اقا چطوره

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍

درک هرکی متفاوته ولی به نظر منم دوماهه خیلی مسخرس والا یعنی دوماه نتونست تحمل کنه😏

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...
1274

اره بی وفاست باید صبر میکرد 

یعنی منم بمیرم همسرم زن میگیره 😐😞😟

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)

همشون یه عنن واقعا خاک تو سر ما زنا که خودمونو برا شوهرامون میکشیم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
منم نظرم اینه که صبر کنه حداقل یکسال..😐

خب فرقی نداره دیگه...

اون مرد هم ممکنه از روی تنهایی و غصه و هزار تا مشکل دیگه اینکارو کرده باشه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو گذاشتم ب امید اینکه بارداریم ی بارداری سالم و بدون هیچ خطری باشه...خانما اگه ممکنه برای اینکه بارداریمو ب سلامتی بگذرونم و نی نیم سالم بیاد بغلم صلوات بفرستین ممنونم  خدای مهربونم این دفه کمکم کن خودت میدونی چقدر سختی کشیدم خودت از راز دل همه بنده هات آگاهی  

باید صبر کنه به احترام چند سال زندگی و بچه هایی که دارن

من چندشم میشه از اینجور مردها

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1226

ميگن مردن زن واسه مردا مث خوردن آرنج دست به چارچوب دره. خيلي درد داره ولي زود خوب ميشه. 😐

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

خوب منم موافقم چون آدم زنده نیاز به زندگی داره ولی بنظرم باید تا مدت خاصی صبر کنه یا اگه صبر نکرد حداقل علنی نکنه، 

زن هم باید بعد مرگ همسر ازدواج کنه اما عرف جامعه سخت گیره

خدایا دوباره نی نی میخام،،، 

باید برای شوهرش مهم باشه چون ادم سگشم بمیره تا ی هفته ناراحته

چه برسه به زنش که چندین سال زندگی کردن و مادر بچه هاشه

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
1346