1421
1363

خیلی بی وفاست؟

یکی از نزدیکان ما خانومش بر اثر بیماری فوت کرده و آقا بعد از دو ماه زن گرفته همه میگن خیلی بی وفاست و باید صبر میکرد تا مراسم سال خانومه رو بگیرن

ولی ب نظر من اشکالی نداره واقعا آخه دیگه برای کسی ک فوت کرده و رفته چه فرقی میکنه ک شوهرش دو روز بعد از مرگش ازدواج کنه یا یک سال؟

نظر شما چیه؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

زمانش مهم نیست چقدر باشه،بهرحال احترامه هرچی بیشتر بهتر ولی خب باید دید شرایط اون اقا چطوره

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍

درک هرکی متفاوته ولی به نظر منم دوماهه خیلی مسخرس والا یعنی دوماه نتونست تحمل کنه😏

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
1376

همشون یه عنن واقعا خاک تو سر ما زنا که خودمونو برا شوهرامون میکشیم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
منم نظرم اینه که صبر کنه حداقل یکسال..😐

خب فرقی نداره دیگه...

اون مرد هم ممکنه از روی تنهایی و غصه و هزار تا مشکل دیگه اینکارو کرده باشه

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

باید صبر کنه به احترام چند سال زندگی و بچه هایی که دارن

من چندشم میشه از اینجور مردها

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
1387

ميگن مردن زن واسه مردا مث خوردن آرنج دست به چارچوب دره. خيلي درد داره ولي زود خوب ميشه. 😐

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

خوب منم موافقم چون آدم زنده نیاز به زندگی داره ولی بنظرم باید تا مدت خاصی صبر کنه یا اگه صبر نکرد حداقل علنی نکنه، 

زن هم باید بعد مرگ همسر ازدواج کنه اما عرف جامعه سخت گیره

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت

باید برای شوهرش مهم باشه چون ادم سگشم بمیره تا ی هفته ناراحته

چه برسه به زنش که چندین سال زندگی کردن و مادر بچه هاشه

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
1364