1147
1273
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 300 پست
من اصلا راضی نیستم شوهرم ازدواج کنه

انشااله ک صد و بیست سال سالم و سلامت باشی عزیزم

ولی من بعد از مرگم دیگه واسم فرقی نداره شوهرم چکار میکنه 

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو گذاشتم ب امید اینکه بارداریم ی بارداری سالم و بدون هیچ خطری باشه...خانما اگه ممکنه برای اینکه بارداریمو ب سلامتی بگذرونم و نی نیم سالم بیاد بغلم صلوات بفرستین ممنونم  خدای مهربونم این دفه کمکم کن خودت میدونی چقدر سختی کشیدم خودت از راز دل همه بنده هات آگاهی  

منم با شما هم عقیدم 

دیگه مهم نیس

بزور نمبشه یه زنده رو به یه مرده وفادار کرد یا ظاهر نگه داشت

فقط اون زن یا مردی ک عمیقا وابستگی عاطفی داشته به همسرش تا مدت ها نمیتونه خاطرات رو پاک کنه

همشون یه عنن واقعا خاک تو سر ما زنا که خودمونو برا شوهرامون میکشیم

عصبانيه! 😄

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

مامان من ۵سال مریض بود فامیل بابام هر روز میگفتن گناه داره اینم رن میخاد هیشوی نیس جمعش کنه😶😶 انقد گفتن وگفتن که اخر بابام‌زن گرفت البته خودش هم میگفت من زن میخام ماها مخالف بودیم به شش ماه نرسید مامانم فوت شد الهی بمیرم براش چقد براش سخت بود.حالا بابام برای زن جانش هم غذا میپزه هم لباساش میشوره هم هر روزه میبرتش گردش.عمو هم که نگران جمع نشدن داداشش بود تازه میفهمه چه کرده 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
بحث حرمته خاک بر سرش حرمت زنشو نگه میداشت حداقل 

آخه در طول بیماریش همیشه باهاش بود و مرتب بهش رسیدگی میکرد و هیچوقت خانومشو تنها نذاشت 

ب نظرم وظیفشو انجام داده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو گذاشتم ب امید اینکه بارداریم ی بارداری سالم و بدون هیچ خطری باشه...خانما اگه ممکنه برای اینکه بارداریمو ب سلامتی بگذرونم و نی نیم سالم بیاد بغلم صلوات بفرستین ممنونم  خدای مهربونم این دفه کمکم کن خودت میدونی چقدر سختی کشیدم خودت از راز دل همه بنده هات آگاهی  

من کسی و میشناسم که سه تا بچه داشت خانومش ناگهانی فوت شد- یه دختر کلاس سومی پسرش کلاس اول و یکی هم مهد کودکی بود خودشم شاغل

بعد چهل زنش- زن گرفت

تا چهل روز هم بچه هاش پیش زن داداشش بودن و مادربزرگ و خاله های بچه ها هم قبول نکرده بودن نگهشون دارن مراقبت کنه و مادر پسره هم خیلی پیر بود و یکی می خاست از خودش مواظبت کنه

حالا شما بیاین بگین چرا زن گرفت

بستگی به موقعیت طرف داره یکی از روی ناچاریه ولی یکی از روی ...

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1307

اونایی که میگن بی وفا بوده خودشونم اگه بودن حق به خودشون میدادن 

اون خانوم دیگه مرده باید به فکر زندها باشیم 

حق مرده بوده برای چی به خودمون اجازه میدیم  توی کارای بقیه دخالت کنیم

مادرم سرطان داره ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
از مردا انتظار وفاداری نباید داشت    

یعنی حتی بعد از مرگ همسر هم باید وفادار بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم واسه م مهم نيس بعد من زن بگيره ولي اگه زود بگيره بميره بياد اون دنيا تو روش تفم نمي ندازم. جلو روش ميرم با غلامانم خوش مي گذرونم تا كونش بسوزه. به حوريا هم ميگم چه عوضي ايه.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
انشااله ک صد و بیست سال سالم و سلامت باشی عزیزم ولی من بعد از مرگم دیگه واسم فرقی نداره شوهرم چکار ...

من بخاطر بچه هام برام فرق میکنه هر چند میدونم مادرشوهرم سریع دومادش میکنه☺☺کلا اینجا زن بمیره نمیزارن سالش بشه سریع میرن برای مرد زن میگیرن میگن بتونه کارها بچه هاش بکنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
1226

بنظر من لااقل یه سال بگذره بعد...نه بخاطر وفاداری و اینا به حرمت سالهایی ک باهم بودن...بالاخره ادم اینقد زود با مرگ کسی ک یه عمر باهاش زندگی کرده نمیتونه کنار بیاد و جالب نیس اینقد زود یکیو بیاره ک جاشو بگیره

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوماه خیلی زوده.اخه ادم چطور میتونه تو این مدت کوتاه خاطرات و عشقش رو فراموش کنه؟

مگر فقط براش ازدواج و مسائل جنسی مهم باشه

زن و مردم نداره.خانومم دیدیم که به یکسال نرسیده رفته شوهر کرده

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"
برا اونی ک مرده فرق نمیکنه ولی برا شوهرش باید فرق کنه...

دقیقا نظر منم همینه کسی ک فوت کرده ک دیگه تموم شده...

اونی ک زنده اس باید ب زندگیش ادامه بده خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم واسه م مهم نيس بعد من زن بگيره ولي اگه زود بگيره بميره بياد اون دنيا تو روش تفم نمي ندازم. جلو ر ...

😂😂😂

1346