2726

کلا رشته های پزشکی پیراپزشکی و رشته های مرتبط با علوم تجربی منظورمه

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....
دانشگاه ازاد میگن اسونتره ؟

نه آسون نیس عزیزم قبلا بدون کنکور بود الان ک کنکورو گذاشتن سخت میگیرن،من رشتم حالا پزشکی نیس طول کلاس هم سخت بود،اسمش فقط دراومده میگن آسونه

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیر. رشته های خوب خواهان زیاد داره حتی در دانشگاه آزاد. البته هزینه ها الان خیلی سنگین شده با اینحال بعضی رشته ها بازم خواهان زیاد داره و قبولی توشون راحت نیست. هر چقدر هم درخواست برای رشته هایی مثل پزشکی پایین اومده باشه تا یه حداقل نمره ی لازم نباشه قبولی در کار نخواهد بود. 

برای قبولی در یکسری رشته ها شما باید یه حداقل نمره ای و داشته باشید که در صورتی اون حداقل نمره لازم برای اون رشته نباشه حتی اگر صندلی ها خالی بمونه بازم شما قبول نمی شید چه آزاد چه سراسری. 

در هر صورت یه سقف نمره و رتبه ای داره. 

دانشگاه های بین الملل که هزینه هاشون خیلی سنگینه و شرایطشون سخت رتبه های بالاترم می گیرن حالا طبق اطلاعات سالهای گذشته که اینطور بود.

زیر بیست هزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان پرستاری دانشگاه آزاد با حدود 8 هزار و زیر 8 هزار قبول میشن

اره دیگه اینجوریه....البته برا هر شهری متفاوته شهرایی که دانشگاه سطح درجه دو و سه داره بالا تر هم میگیره

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم

چرا من خوندم رشته ی پیتزا پیراشکی؟ 🤔🤔

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706