2410
2716

وای من با شوهرم بحثم میشه و فکر میکنم تاکید رو فلان حرف نداشتم وکامل تخلیه نشدم ،فرداش که زنگ میزنه خونه انقدر سکوت میکنم میگه چیه از دستم ناراحتی ؟ میگم اره شروع میکنم با تاکید فراوون حرفامو میزنم ،خیلی حالم خوب میشه خدایی 😊

امااااا اون شوهرمه همیشه فرصت هست برا گفتن ناگفته ها ،ولی دیگه مادر شوهرت رو نمیتونی اینکار رو بکنی ،مگر منتظر بمونی یه موردی پیش بیاد این دفعه همونجا جواب بدی و قبلیهارم بگی ،و بگی که مثلا من نشنیده گرفتم و به روتون نیاوردم 

لعنت به حرفایی که بعد دعوا یادمون میاد

منم وقتی یکی یه چیزی بگه مغزم قفله بعدش چه جوابایی یادم میاد😁

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم خیلی مسخرست  درسته مادر شوهرت ناراحتت کرده ولی دلیل نمیشه تو گذشت نداشته باشی  ز ...

عزیزم گذشت هم حدی داره من ده سال سکوت کردم اما رو این ادم سکوت جواب نمیده متاسفانه من اون لحظه به ذهنم نرسید جواب بدم 

حساسیت بیش از حد داری 

در مورد سبزه میگفتی خوب خدا رو شکر از این به بعد خودتون میریزید دیگه

واسه داداشت هم میگفتی شرایط اینجوری بود و اونم چون ما رو‌ دوست داره میخواست ما راحت باشیم و خودشم بیشتر باهامون باشه 

کلا سعی کن همون موقع در آرامش و ادب جوابش بدی نه اینکه سه ماه از عید گذشته الان میخوای جواب بدی؟ اگه اون موقع سر این حرف دعواتونم شده بود تا الان آشتی کرده بودین😉😁

دستمو ول نکن🤲🏻
2720
عزیزم گذشت هم حدی داره من ده سال سکوت کردم اما رو این ادم سکوت جواب نمیده متاسفانه من اون لحظه به ذه ...

دفعه دیگه که بی احترامی کرد بشورش بزا کنار

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
به نظرم خیلی مسخرست  درسته مادر شوهرت ناراحتت کرده ولی دلیل نمیشه تو گذشت نداشته باشی  ز ...

عزیزم شما بطور ایده ال فکر میکنید و درسته ،اما من خیلی تجربه کردم وقتی خودم خوب بودم ،نباید طرف مقابلم خرده شیشه داشته باشه ،هرچقدر سکوت کنی انقدر ازادی عملشون برا مورد بزرگتر ایجاد کردن بیشتر میشه ،باید حرمت خودتو حفظ کنی و بهشون اینو بفهمونی ،وگرنه ادم گذشت میکنه سر این چیزا که قطع رابطه یا بی احترامی نباید کرد ،ولی محترمانه باید حد و حدود گذاشت ،تا احترام متقابل پیش بره

2714
آخه موضوعات ارزش دعوا و کل کل و ناراحتی و حاضر جوابی نداره 

نه اصلا دعوایی نیستما 

اینا رو هم نمیگم که شما گفتین مثلا قبلا خواهرشوهرم برگشت بهم گفت همه که مثل تو نیس دوران حاملیگیشون 

خلاصه منم جواب ندادم تا خودش حامله شد و سخت بود بارداریش منم بهش گفتم وقتی حامله بودم دوستم بهم گفته همه مثل تو نیست حاملگیشون حالا خدا گذاشته تو کاسش

مثلا اینمدلی میگم نه اینکه دعوا کنم

مورد اول که فایده نداره بزار عید امسال اگر جیزی گفت جوابشو بده 

مورد دومم من اگر جای توبودم میگفتم داداشم وظیفش نبوده بیاد احترام قایل بوده وزحمت کشیده باید پسرای شما وخانواده شما هم ازاین عرضه ها  داشته باشن  

کلا میتونم حرف بندازم بگم  اما نمیدونم چطور جواب بدم

بگو مامان جون همیشه شعبان یه بارم رمضان ،بابام متاسفانه امسال نتونسته بود سبزه بذاره برامون ،اما هیشکی هم انجام نداد که هیچ همه هم شاکی شدن انگار لطف نبوده وظیفه بوده براش ،متاسفانه الان میبینم درسته که میگن لطف مکرر حق مسلم میشود

یعنی فضول کار داداشت هم هست؟!!!! 

وای خیلی ادم بیشعوریه

فک کن خونه مادرشوهرم بودیم داداش طفلکم امد دنبالمون که بدون ماشین اذیت نشیم این زنیکه بجای اینکه حالیش باشه داداشم عزت به پسرش گذاشته میگه شده اژانستون حتما حتما باید حالیش کنم حرفش زشت بوده 

2706