1464
1459
عزیزم گذشت هم حدی داره من ده سال سکوت کردم اما رو این ادم سکوت جواب نمیده متاسفانه من اون لحظه به ذه ...

دفعه دیگه که بی احترامی کرد بشورش بزا کنار

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
به نظرم خیلی مسخرست  درسته مادر شوهرت ناراحتت کرده ولی دلیل نمیشه تو گذشت نداشته باشی  ز ...

عزیزم شما بطور ایده ال فکر میکنید و درسته ،اما من خیلی تجربه کردم وقتی خودم خوب بودم ،نباید طرف مقابلم خرده شیشه داشته باشه ،هرچقدر سکوت کنی انقدر ازادی عملشون برا مورد بزرگتر ایجاد کردن بیشتر میشه ،باید حرمت خودتو حفظ کنی و بهشون اینو بفهمونی ،وگرنه ادم گذشت میکنه سر این چیزا که قطع رابطه یا بی احترامی نباید کرد ،ولی محترمانه باید حد و حدود گذاشت ،تا احترام متقابل پیش بره

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

آخه موضوعات ارزش دعوا و کل کل و ناراحتی و حاضر جوابی نداره 

نه اصلا دعوایی نیستما 

اینا رو هم نمیگم که شما گفتین مثلا قبلا خواهرشوهرم برگشت بهم گفت همه که مثل تو نیس دوران حاملیگیشون 

خلاصه منم جواب ندادم تا خودش حامله شد و سخت بود بارداریش منم بهش گفتم وقتی حامله بودم دوستم بهم گفته همه مثل تو نیست حاملگیشون حالا خدا گذاشته تو کاسش

مثلا اینمدلی میگم نه اینکه دعوا کنم

1475

مورد اول که فایده نداره بزار عید امسال اگر جیزی گفت جوابشو بده 

مورد دومم من اگر جای توبودم میگفتم داداشم وظیفش نبوده بیاد احترام قایل بوده وزحمت کشیده باید پسرای شما وخانواده شما هم ازاین عرضه ها  داشته باشن  

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنید 
کلا میتونم حرف بندازم بگم  اما نمیدونم چطور جواب بدم

بگو مامان جون همیشه شعبان یه بارم رمضان ،بابام متاسفانه امسال نتونسته بود سبزه بذاره برامون ،اما هیشکی هم انجام نداد که هیچ همه هم شاکی شدن انگار لطف نبوده وظیفه بوده براش ،متاسفانه الان میبینم درسته که میگن لطف مکرر حق مسلم میشود

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
یعنی فضول کار داداشت هم هست؟!!!! 

وای خیلی ادم بیشعوریه

فک کن خونه مادرشوهرم بودیم داداش طفلکم امد دنبالمون که بدون ماشین اذیت نشیم این زنیکه بجای اینکه حالیش باشه داداشم عزت به پسرش گذاشته میگه شده اژانستون حتما حتما باید حالیش کنم حرفش زشت بوده 

8
وای خیلی ادم بیشعوریه فک کن خونه مادرشوهرم بودیم داداش طفلکم امد دنبالمون که بدون ماشین اذیت نشیم ا ...

حالا بیا و خوبی کن... همونموقع میگفتی داره میاد دنبال پسرت که ماشین نداره... 

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!!