2726
عنوان

معده درد شديد در بارداري

1523 بازدید | 7 پست

ايا كسي در بارداري معده درد داشته؟ من شنيدم سوزش معده يه چيز طبيعيه تو دوران بارداري اما براي من نميسوزه خيلي دردميكنه دكتر هم رفتم بهم قرص داده ميخورم اثر نداره.نگرانم كه نكنه به وقت زخم معده يا دور از جون چيزاي خطر ناكتر باشه...اندوسكوپي هم نميتونم انجام بدم دردش يه جوريه ميزنه به پشتم به قفسه سينم،همين كه غذا وارد معدم ميشه معدم شروع ميكنه به تير كشيدن..حتي موقعي هم كه چيزي نميخورم بازم درد ميكنه 

تورو خدا كمكم كنيد كسي بوده وضعيتي مثل منو داشته باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینجور بودم خیلی درد داشت معده م..قرص کلسیمم رو که عوض کردم خوب شد قبلا ایرانی استفاده میکردم خودمم نمیدونستم ایرانیه بعد که فهمیدم و کلسیم خارجی گرفتم معده دردم هم رفع شد

الحمدلله شکراً شکراً و حمداً..
2728
منم همینجور بودم خیلی درد داشت معده م..قرص کلسیمم رو که عوض کردم خوب شد قبلا ایرانی استفاده میکردم خ ...

اخه من فعلا قرصي هم مصرف نميكنم قرص كلسيمم رو هنوز شروع نكردم قرص ديگه اي هم نميخورم بجز ويتامين دي و فرليك اسبد كه اونا اصلا سنگين نيستن

اخه من فعلا قرصي هم مصرف نميكنم قرص كلسيمم رو هنوز شروع نكردم قرص ديگه اي هم نميخورم بجز ويتامين دي ...

سلام درد معده شما تو بارداری چجوری خوب شد؟

منم دقیقا مثل شمام دردش میزنه به پشتم