2726

من معمولا هفت روزه پاک میشدم الان که اولین باره بعد از سقط پریود شدم اینطور شده...

اصلا هم کم نشده نمیدونم چرا اینطور شد کسی تا الان تجربه شو داشته...اینقد خونریزیم زیاده هر سه چهار ساعت باید عوض کنم وگرنه لباسم کثیف میشه

کسی تا الان اینطوری شده؟؟؟؟

من سقط نداشتم ولی قبل عید پریود شدم دوماه طول کشید رفتم دکتر گفت اختلال هورمونه دارو داد یواش یواش بند اومد.شاید از شما بقایای جنین سقط شده باشه.برو سونو

هر بار این درو محکم ببند برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای نگو که من هم درگیرشم....شبا باید نصفه شب پاشم لباس عوض کنم..دیگه هم دوست ندارم دارو هورمونی بخور ...

خب الان تخمک گزاری و اینا چطوریه؟ دارم ندارم‌؟وای خسته شدم...دوست دارم تموم شه زودتر اقدام کنم

خب الان تخمک گزاری و اینا چطوریه؟ دارم ندارم‌؟وای خسته شدم...دوست دارم تموم شه زودتر اقدام کنم

اگه تازه سقط کردی 6ماه به بدنت فرصت بده...تا به حالت عادی برگرده...همین استرس و دستپاچگی بیجا هورمونها رو به هم میریزه...برو سفر و از تو فکرش بیا بیرون...خودش به موقع اتفاق میفته