1421
1411

سلام دوستان من پریدیم کلا نامنظم اما حدودا اون تاریخی که باید پریود میشدم نشد دوهفته بعدش افتادم لکه بینی که فقط فقط رو دستمال معلوم بودچهار روز کلا بود در روز دوسه بار می دیدم و بعدش باز ترشح سفید و ابکی بود یعنی چی به جای پریود بود

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید تیکرم واقعی شه😢😢😢                       آمدنت را از خدا ارزو کردم❤❤❤لبخند خدا من منتظرم
خوب شايد لك لانه گزينيه

آخه چهار روز بعد رفتم آزمایش بارداری دادم منفی بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید تیکرم واقعی شه😢😢😢                       آمدنت را از خدا ارزو کردم❤❤❤لبخند خدا من منتظرم

منم سر موعدم اینجوری شدم و درد پریودی نداشتم 

الان دو. هفته گذشته از اون روز 

ی بار بی بی چک زدم ک با تاخیر هاله داشت 

هنوز هم دیگه تست نکردم 

اخه خیلی ناامیدم 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز بی بی چک م + شده.. بعد از دو سال. آزمایش م +شد.. می ترسم س قلو باشن. دعا کنید دو قلو یا تک قل باشه. خواهش می کنم دعا کنید27/5 اولین سونو رو گرفتم.. ی ساک بارداری خالی تشکیل شده.. انشاءالله ی تپل و خوشگل و سالم توش باشه تا هفته های آینده_عهد کردم هر کس هر سوالی در رابطه با باردار شدن و دارو داشته باشه با جون ودل جواب بدم تا جایی ک خودم تو این دو سال تجربه کردم...سیزدهم شهریور صدای قلب ش رو شنیدم.. خدایا ب حق علی اصغر امام حسین این لحظه رو قسمت همه منتطر ها کن

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم سر موعدم اینجوری شدم و درد پریودی نداشتم  الان دو. هفته گذشته از اون روز  ی بار بی ب ...

هی اگه آدم قشنگ پریود بشه حداقل روانش داغون نمیشه من هی میگم حامله ام  مریضم کیست دارم و....

اما شما چرا یه بی بی دیگه نمیزنی ...پریود ت منظمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
من هم اين حالت رو داشتم به اين خاطر ميگم حالا باز چك كن

واقعا..تورو خدا بگو..بعد چند روز بی بی و بعدش آزمایش مثبت شد ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا..تورو خدا بگو..بعد چند روز بی بی و بعدش آزمایش مثبت شد ..

من تو اين بارداريم نبود چون ناخواسته بود

باارداري قبليم اينطور شدم كه مال سه سال پيشه يادم نيست

ولي دقيقا بعد دو سه روز لك كه منتظر پري بودم ديدم نيومد و بعدش بي بي زدم

ان شاالله اگر مثبت بود بيا اينجا خبر بده خوشحال بشيم😅

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم این لک لانه گزینی دیگه چه صیغه ای هست که هممون رو گمراه کرده!

من پریودام منظم و اصلا سابقه نداشت که جلوبندازم

این ماه ۶روز جوترازموعد لک بینی دارم

البته من هرماه اول پریودی لک بینی دارم و دکترگفت طبیعی هست  وساختاربدنم  اینطور هست!

الان نمیدونم دلم خوش کنم به اینکه لانه گزینی هست یا قرار پریود شم!!!

من تو اين بارداريم نبود چون ناخواسته بود باارداري قبليم اينطور شدم كه مال سه سال پيشه يادم نيست ول ...

برام دعا کن عزیز😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
نمیدونم این لک لانه گزینی دیگه چه صیغه ای هست که هممون رو گمراه کرده! من پریودام منظم و اصلا سابقه ...

ولی فکر کنم ماله شما لانه گزینیه ها خانمی مبارک باشه😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی فکر کنم ماله شما لانه گزینیه ها خانمی مبارک باشه😘😘

اخه کم و بیش هنوز فقط موقعی که دستمال میزارم کمرنگ لک قهوه ای و صورتی دارم تا به امروز🤦‍♀️

خیلی شدید نیست اصلا ولی خیلی ناراحتم

امروزم بی بی زدم ولی منفی بود

اخه کم و بیش هنوز فقط موقعی که دستمال میزارم کمرنگ لک قهوه ای و صورتی دارم تا به امروز🤦‍♀️ خیلی شد ...

دقیقا منم همین جوری شدم عزیزم ...همه بهم می گفتن بارداری اما ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز بادار نشدید؟!

نه عزیز...بازم این ماه عقب زدم ...اما بی بی چک نزدم ولی سینه هام می سوزه انگار آتیش میگیره درد نمی کنه فقط میسوزع دعا کنید برامممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387