2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم عاشق ماشین های این مدلی و قدیمیه. به نظر من که اسپرت بشه برای عروسی خیلی هم خوبه

پس توام منو درک میکنی،حالا فک کن میگف خونه باید کاهگلی بشه نذاشتم گفت حداقل یکی از اتاق خوابا رو گل بگیرم،گفتم پس من نمیام اون خونه😷😷😷😷 به زور بیخیالش کردم.... 99درصدتون گفتین خوبه😐

چی بگم والا فک کنم باید من خودمو قانع کنم😑😑😑

2731

به نظر منم خیلی خوشگله

ببین اگه ماشین خودتو واسه ماشین عروست انتخاب کنی خیلی راحتی

من شوهرم گفت لکسوس شاسی بلند

من گفتم نهههه لکسوس چیه من بی ام و جدید میخوام کروک

گفت باشه گرفتیم نگم برات چی شد

کلا ماشین خراب شد جای ساعت 7.8 برسیم تالار ساعت 9ونیم رسیدیم

میگفتم کاش سمند خودمون رو گل زده بودیم جای بی ام و

الان این دستتونه شوهرت درسش میکنه خیلی هم خوشگله

بزار یه رینگو لاستیک خوب بره زیرش

بزار یه سیستم خوب ببتده روش خیلی شیک میشه

به نظرم واسه عروسیت عالیههههه... انشالله بهترین عروسی رو میگیری و فقط توش شادی میکنی واسه یه ماشین کام خودتو تلخ نکن اونم این ماشین عروسک

پس توام منو درک میکنی،حالا فک کن میگف خونه باید کاهگلی بشه نذاشتم گفت حداقل یکی از اتاق خوابا رو گل ...

اتفاقا ایده کاهگلی برای یه اتاق جالبه. یکی از آشناهامون خونه اش خیلی بزرگه و یکی از اتاق هارو به شیوه سنتی تزیین کرده. خیلی جالب شده

2738
عزیز واسه ملتی که خیلیا هنوز ارزوی پراید دارن بله پز محسوب میشه

اره واقعا پراید چیه بقران تو حسرت یه پیکان موندم نمیتونیم بخرین از ده میلیون بالاس قیمتش

خدایا گناهانم را نیز مثل ارزوهایم نادیده بگیر...

اینجوری میگی متنفری که کسی بهت نپره ولی به جون خودم پز دادی😁قبول کن پزو هستی باو

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
اصصصصصصلا دوسش ندارم متنفرم میگم کاش یکی میومد میدزدیدش😷😷

چه قدیمیه 

ماشین عروس من نارنجیش بود bmw ۲۰۰۲ مال خودمونم بود البته سال ۵۸😅

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706