2726

اگر بهش برسه و به قول خودت اسپرتش کنه به جرأت میتونم بگم یکی از بهترین ماشیناست. خیلی خیلی بهتر از 405 

ماشین کلاسیک هیچ وقت از مد نمیفته، بهت قول میدم روز عروسی همه چشمها دنبال شما و ماشینتون خواهد بود.

اگر هم دوست نداشتی سوارش بشی، میتونی اجاره بدی واسه مراسم عروسی و کسب و کار خودتو راه بندازی😀

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از اولش همون کروک میخواستم اما مدلی مث پورشه و بنز و اینا که جدید باشن نه از قدیمیا ک باید برن مو ...

شوهر منم عاشق ماشین های این مدلی و قدیمیه. به نظر من که اسپرت بشه برای عروسی خیلی هم خوبه

چقدر دغدغه ها تو زندگیا فرق داره.... ناشکری نکن گلم.... خیلیا هستن حتی برا عروسیشونم لنگ پولن چ برس ...

ماهم از هموناشیم باور کن،فک نکنین خیلی پولداریم و وضمون خوبه منتها یکم با بقیه فرق داریم اونم اینه که خیلی بلند پروازیم و اهل ریسک واز وام و بدهی هم ترس نداریم😀

منم دوست ندارم ولی دیگه چاره ای نداری یا قانعش کن یا باهاش راه بیا بالاخره جشن اونم هست.

مشکلم اینجاست که قانع نمیشه و حرفش همینه میگه عروسی منم هست چرا نمیذاری منم نظر بدم

2706