2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من شوهری که بدون مشورت با خانمش میره ماشینی که به سلیقه خانمش نیست رو بخره به درد لای جرز میخ ...

میدونه من کروک دوست دارم رفته خریده ولی مدل قدیمیش رو...برا اینکه به عنوان اولین کادوی عروسیمون بهم بده نمیخواست بگه اما چون همه همکاراش دیده بودن گفته بودن ماشین عروستون بشه اینم ب کل نظرش عوض شده که بهش برسه وبشه ماشین عروس،الانم هرچی میگم نظرش عوض نمیشه

منم دوست ندارم ولی دیگه چاره ای نداری یا قانعش کن یا باهاش راه بیا بالاخره جشن اونم هست.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2720

انقدر خودخواه نباش خوووو   حالا شوهرت اینو دوس داره تو باهاش کنار بیا چرا ما فکر می کنیم همیشه شوهرامون باید با نظرات ما کنار بیان وقتی وارد زندگی میشین یکم بزرگ بشین بعد ، بچه بازی آآآآآفت بزرگیه واسه زندگی از من گفتن بود

2714
ب بچه ها گفتم بالا، چون اولش فقط قرار بوده کادو بده بهم وسورپرایز بوده😷😷 قیمتش و نگفته

چه ماشینی هست؟ پورشه؟ بی ام و؟ مرسدس؟ پیکان؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706