1428
1363

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
من از اولش همون کروک میخواستم اما مدلی مث پورشه و بنز و اینا که جدید باشن نه از قدیمیا ک باید برن مو ...

شوهر منم عاشق ماشین های این مدلی و قدیمیه. به نظر من که اسپرت بشه برای عروسی خیلی هم خوبه

چقدر دغدغه ها تو زندگیا فرق داره.... ناشکری نکن گلم.... خیلیا هستن حتی برا عروسیشونم لنگ پولن چ برس ...

ماهم از هموناشیم باور کن،فک نکنین خیلی پولداریم و وضمون خوبه منتها یکم با بقیه فرق داریم اونم اینه که خیلی بلند پروازیم و اهل ریسک واز وام و بدهی هم ترس نداریم😀

منم دوست ندارم ولی دیگه چاره ای نداری یا قانعش کن یا باهاش راه بیا بالاخره جشن اونم هست.

مشکلم اینجاست که قانع نمیشه و حرفش همینه میگه عروسی منم هست چرا نمیذاری منم نظر بدم

1394
شوهر منم عاشق ماشین های این مدلی و قدیمیه. به نظر من که اسپرت بشه برای عروسی خیلی هم خوبه

پس توام منو درک میکنی،حالا فک کن میگف خونه باید کاهگلی بشه نذاشتم گفت حداقل یکی از اتاق خوابا رو گل بگیرم،گفتم پس من نمیام اون خونه😷😷😷😷 به زور بیخیالش کردم.... 99درصدتون گفتین خوبه😐

چی بگم والا فک کنم باید من خودمو قانع کنم😑😑😑

1418

به نظر منم خیلی خوشگله

ببین اگه ماشین خودتو واسه ماشین عروست انتخاب کنی خیلی راحتی

من شوهرم گفت لکسوس شاسی بلند

من گفتم نهههه لکسوس چیه من بی ام و جدید میخوام کروک

گفت باشه گرفتیم نگم برات چی شد

کلا ماشین خراب شد جای ساعت 7.8 برسیم تالار ساعت 9ونیم رسیدیم

میگفتم کاش سمند خودمون رو گل زده بودیم جای بی ام و

الان این دستتونه شوهرت درسش میکنه خیلی هم خوشگله

بزار یه رینگو لاستیک خوب بره زیرش

بزار یه سیستم خوب ببتده روش خیلی شیک میشه

به نظرم واسه عروسیت عالیههههه... انشالله بهترین عروسی رو میگیری و فقط توش شادی میکنی واسه یه ماشین کام خودتو تلخ نکن اونم این ماشین عروسک

کلاهبرداره خونمون یه مقداری از پولمون رو داد ما هم دیدیم خیلی طول میکشه به همین بسنده کردیم و رضایت دادیم... مرسی که برام دعا کردید... حالا باید دعا کنم بتونیم خونه بخریم  
پس توام منو درک میکنی،حالا فک کن میگف خونه باید کاهگلی بشه نذاشتم گفت حداقل یکی از اتاق خوابا رو گل ...

اتفاقا ایده کاهگلی برای یه اتاق جالبه. یکی از آشناهامون خونه اش خیلی بزرگه و یکی از اتاق هارو به شیوه سنتی تزیین کرده. خیلی جالب شده

عزیز واسه ملتی که خیلیا هنوز ارزوی پراید دارن بله پز محسوب میشه

اره واقعا پراید چیه بقران تو حسرت یه پیکان موندم نمیتونیم بخرین از ده میلیون بالاس قیمتش

خدایا گناهانم را نیز مثل ارزوهایم نادیده بگیر...
1391