2726

دیروز رفتم حمام بعد اینکه درومدم دیدم صورتم قرمز شد توجه نکردم‌...‌بعد چند ساعت دیدم پوستم زبر شده و حالت دون دون‌زیر پوستی شده همش و زیر چشمم داره باد میکنه 👀 الانم ورم داره .. بنظرتون چم شده ؟؟؟آلرژیه ؟؟چیز آلرژیکی نخوردم‌... فقط دیروز تاقبل این اتفاق ... گردو پسته و بعدشم چند برگ اسفناج خوردم ک اینا فک نکنم دلیلش باشه.. شماها تجربه ای ندارید؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

گرمیت کرده

ولی احتمال آلرژی بیشتر ممکن حتی از گردوغبار هوا هم باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شامپو بدن لوسیون نرم کننده ماسک موی جدید یا همچین چیزایی استفاده نکردی؟حوله جدید چطور؟شبیه علائم حساسیت هست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
شامپو بدن لوسیون نرم کننده ماسک موی جدید یا همچین چیزایی استفاده نکردی؟حوله جدید چطور؟شبیه علائم حسا ...

اره ولی چیز جدیدی نزدم . فقط با لیفی ک بدنمو داشتم میشتم یهو کشیدم صورتم بعدش پشیمون شدم .. نمیدونم از اون باشه یا نه . البته باردارم ۷ هفته میتونه از اون باشه؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
اره ولی چیز جدیدی نزدم . فقط با لیفی ک بدنمو داشتم میشتم یهو کشیدم صورتم بعدش پشیمون شدم .. نمیدونم ...

برای همه چی ممکنه باشه خصوصا توبارداری که ادم فقط شاخ درنمیاره😁😁یکم ماست و سدر مخلوط کن بذار روی صوزتت نیم ساعت بعد بشور کلی بهتر میشه اگر تا عصر خوب نشد برو دکتر 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
برای همه چی ممکنه باشه خصوصا توبارداری که ادم فقط شاخ درنمیاره😁😁یکم ماست و سدر مخلوط کن بذار روی ص ...

باشه میزنم حتما عزیزم