2737
2734
عنوان

روحم جدا شده بود الان. یعنی مرده بودم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بین خواب ورویا بودی طبیعیه برا من تابحال چنددفعه اتفاق افتاده اینجوری شدم
بحالت روحی و روانیتم بستگی داره شاید استرس داری یا خیلی جوش میزنی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
عزیزم این یک نشانه ب فکر اعمالت باش اگ حق ناس داری ادا کن

حتما اینکارو میکنم.. خیلی ترسناک بود

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2728
بین خواب ورویا بودی طبیعیه برا من تابحال چنددفعه اتفاق افتاده اینجوری شدم بحالت روحی و روانیتم بستگی ...

اره دخترم تازه راه افتاده خیلی در طول روز باهاش درگیرم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2738

ارتباط تام(حالت حیات و بیدارى)، 2. ارتباط ناقص(حالت خواب)، 3. قطع ارتباط به طور کامل(حالت مرگ).

به همین جهت «خواب» چهره ضعیفى از«مرگ» است، و «مرگ» نمونه کاملى از «خواب» است.[5]

از آن جهت که خواب و مرگ در اصل انقطاع روح از بدن، مشترک‌اند، در برخی آیات قرآن خواب و مرگ کنار هم آمدند: «خداوند ارواح را به هنگام مرگ قبض می‌کند، و ارواحى را که نمرده‌‏اند نیز به هنگام خواب دریافت می‌کند».[6]

1075.

منم دیشب موقع خواب یه لحظه رفتم زیر پتو و ناخودآگاه انگار یکی بهم میگفت فکر کن این تاریکی قبرته....ن ...

چ ترسناک😰

منم موقع خواب اینجوری شدم ی بار...روحم رفت بالا و خواهرم کنارم خوابیده بود من از بالا هی صداش میکردم ی حالت عجیبیه....ولی بعد چن ثانیه برگشتم به بدنم

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

الان میان میگن از بس بعضیاتون بی حجابین این اتفاق میفته 🥴🥴🥴

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰
الان میان میگن از بس بعضیاتون بی حجابین این اتفاق میفته 🥴🥴🥴

توهمه ی دنیا این حالات از ادم های مختلف گزارش شده 

هیچ ربطی نداره واقعا 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اره دخترم تازه راه افتاده خیلی در طول روز باهاش درگیرم

خب پس بخاطر اینکه ذهنت خسته اس و اینکه شب معمولا وقتی میخوابیم روح یکم از بدن با فاصله میشه و این طبیعیه نترس مرگ اصن این شکلی نیس

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
چ ترسناک😰

آره،نمیدونم چرا اما گاهی اوقات خیلی واضح صدای درونمو میشنوم....بخدا مسخرم نکنید راست میگم....مثلأ دیروز یه موقعیتی پیش اومد،زیر لب به طرف مقابل فحش دادم،بعد انگار که یکی بهم بگه کارت اشتباست توبه کردم مثلا انگار گفت،چطور دلت میاد؟بیچاره حق داره.....اینا چیزای طبیعی هستن که بخاطر بعد روحانی وجودمونه

2706