2733
2734
عنوان

بچه ام 😔

882 بازدید | 82 پست

اصلا خوب وزن نمیگیره، وقتی هم به شوهرم میگم یه کاری کنیم همش میگه این بچه سالمه اینقدر رو دختر من ایراد نگیر و بذا روند طبیعیش طی بشه و نفوذ بد نزن، آخه چه ربطی به نفوذ بد داره آخه؟!!! چیزی که واقعیت دارم میبینم باید براش کاری کنم ولی میگه از بس انرژی منفی فرستادی الان اینطوری شده 😐😐 کلافم کرده، دخترم 2660 گرم به دنیا اومد و الان که 5 ماهشه شده 5750 گرم، خیلی روند وزنگیریش کند هست البته سوراخ قلب هم داره که کلا باعث تپش قلب براش میشه، خوب می‌خوابه اما خوب شیر نمیخوره، شیر خشکیه، چیکار کنم تپل مپل بشه؟ که اگه تپل بشه گویا رو روند بسته شدن سوراخ قلبشم کمک میکنه انگار.... 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هزار ماشاءالله...😃

اگر دکترش  از روند رشدش راضی ، بنظرم با این نگرانی ها  خودتونو اذیت نکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم حتما ببر متخصص اطفال به نظر من بچه تا دو سال هر دوماه باید برم متخصص چکاپ بشن اگه موردی زود متوجه بشیم 

الان دخترم 19 ماهشه هر دوماه میبرمش خیلی خوبه البته دخترم ریفلاکسم داره 

2738

اخ خدا چه نااازززه..

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
پسر منم لاغره قدش خوبه؟دور سرش چي؟ وزن جبران ميشه،شيرخشك چي ميدي؟كمكي رو شروع كردي؟

قدش خوبه البته این ماه شک دارم خوب باشه ولی دور سرش همیشه زیاده قدش متناسبه اما وزنش همیشه کمه، اول بهش نان میدادم الان آپتامیل 

وااای ماشاالله چقدر نازه این فرشته کوچولو....پسر من شش ماهش تموم شده ۷ کیلو ، دیروز بردم دکتر گفت طبیعیه ، دختر شما هم فکر نکنم وزنش کم باشه . پسر من هم موقع تولد ۲۶۵۰ بدنیا اومد الان وزنش طبیعیه ، من از ۴ ماهگی غذای کمکی شروع کردم البته به توصیه دکترش. شما هم بهتره شروع کنی و بهش فرنی و حریره بادوم بدی ....

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
خدا حفظش کنه عزیزم نگران نباش ولی برای اطمینان خاطر یه دکتر ببرش😍😍😍😍😘😘😘

گفتم که مشکلم اینه که شوهرم مجاب نمیشه ببریمش دکتر 

ای جوووونم عزیزم ...خودت ببرش پیش متخصص اگه خوب شیرشو میخوره قد ودور سرش خوبه اشکالی نداره به غذا خوردن که افتاد بیشتر بهش برس تپلی میشه ولی مهم اینه تنش سلامت باشه عزیزدلم ...چ سفید مفیدم هست جیگرطلا😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩

2706