2726

چقد سخت میگیرین بخدا

حالا اگه میگفتی شوهرم نمیزاره با دوستام برم جایی میومدن کلی فحش نثارش میکردن و میگفتن مگه هنوزم هستن مردایی که اینجوری باشن

اگه شوهرتو میشناسی و قابل اعتماده که بزار بره مگه قراره بره چیکار بکنه اخه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا همکاراش ان بد نیستن ولی یکیشون به گفته شوهرم اهل زن صیغه ای ه اهل مشروب اینا نه خداروشکر

اون یه نفر برای خودشه یا میاره تو جمع؟

اگه تو جمع نمیاره سخت نگیر 

مردها نیاز دارن دور هم باشن

مثل ما زنها

ولی بعدا از زیر زبون همسرت بکش چه خبر بوده

برای سری های بعد 

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
نه تو رو خدا یه کاری کن نره به خدا هم میشه عادتش هم اینکه اگرم تا الان کاری نکرده یادش میدن و روش تا ...

ادمی که با یکبار مجردی رفتن بخواد هرز بشه همون بهتر که بشه

چه نظرات غیرمنطقی دارین

تاکی میشه دست و پای مردا رو بست ؟

2728
مرد با زن تفاوت داره خیلی کم پیش میاد خانوم تو محیط زنونه دست به خلاف بزنه ولی مرد توی دوری خانومش م ...

چقدر تفکرتون عجیب و مردستیزه. به نظر من همین تفکر سختگیرانه باعث بروز خیلی پنهانکاری و دروغ توی روابط زن و شوهر میشه.بهرحال ان شاءالله همیشه موفق باشید.

چقد عقده ای

چقدر بی شعور و بی شخصیت . خجالت نمیکشی اینجوری حرف میزنی اولا .  دوما شما خیلی بیجا میکنی منو ریپلای میکنی نخود آش مگه طرف صحبت من شمایی

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉
ادمی که با یکبار مجردی رفتن بخواد هرز بشه همون بهتر که بشه چه نظرات غیرمنطقی دارین تاکی میشه دست و ...

شما مگه تاپیک زدی و نظر خواستی؟  چرا ریپلای میکنی؟؟  نظری داری پست بذار تو تاپیک  من به شما نظرمو نگفتم واسه استارتر که نظر خواسته نظر دادم  نظر منم با نظر شما مخالفه ولی شخصیتم بهم اجازه نداد ریپلایتون کنم و بگم چرا همچین نظری داری؟  عقیده و نظر هرکسی مال خودشه و بخودش مربوطه

شما مگه تاپیک زدی و نظر خواستی؟  چرا ریپلای میکنی؟؟  نظری داری پست بذار تو تاپیک  من ...

هرکس نظری رو مطرح میکنه بقیه حق دارن راجع به اون نظر صحبت کنن. اون نظر توی فضای عمومی مطرح میشه و فقط به استارتر مربوط نیست توی پی وی که نظرتونو نگفتید. چرا اینقدر سریع عصبانی میشید و از کوره در میرید؟

مرد با زن تفاوت داره خیلی کم پیش میاد خانوم تو محیط زنونه دست به خلاف بزنه ولی مرد توی دوری خانومش م ...

کاملا موافقم باهات.ما حتی اگه سفر مجردی بریم کار اشتباهی نمیکنیم.ولی من خودم هیچ وقت راضی نمیشم شوهرم تنهایی بره مثلا سفر خارجی

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
هرکس نظری رو مطرح میکنه بقیه حق دارن راجع به اون نظر صحبت کنن. اون نظر توی فضای عمومی مطرح میشه و فق ...

بله حق داری نظرتو بگی ولی حق نداری به نظر مخالفت ریپللای کنی و توهین کنی طرفت هرچقدرم باشخصیت باشه تا یه حدی تحمل میکنه اونوقت میشه یکی لنگه خودتون میشورتتون میذارتون کنار . تو هنوز نمیدونی اگه نظری داری کجا باید ثبت کنی و چطور رفتار کنی . تو تاپیک مورد نظر نظرتو بذار  ولی نمیتونی نظر مخالفتو مستقیم ریپلای کنی مگر اینکه از شعور و شخصیت بالایی برخوردار باشی .  شما میگی یه فضای عمومیه آدم نظر میده ولی فقط یه چیزی شنیدی   متاسفانه نمیدونی کجا و چطور باید نظر بدی

بله حق داری نظرتو بگی ولی حق نداری به نظر مخالفت ریپللای کنی و توهین کنی طرفت هرچقدرم باشخصیت باشه ت ...

اولا اینکه این قانون که حق نداری نظر مخالف رو ریپلای کنی رو از کجا آوردی؟!!!!! این تاپیک زدن ها واسه تبادل نظره، تبادل نظرم معنیش این نیست که فقط شما با نظرات موافقتون صحبت کنید. در ثانی من کجا بهتون توهین یا بی احترامی کردم که اینقدر راحت به خودت اجازه دادی توهین کنی؟ ثالثا مودبانه صحبت کردن شما تا وقتی که دیگران باهات موافقن یا خوشایند شما رفتار میکنن هنر نیست، هنر وقتیه که توی عصبانیت هم خودت رو کنترل کنی و مودب باشی. که شما نشون دادید اینطور نیستید. فقط چشمتون رو می بندید و دهنتون رو باز میکنید.

اولا اینکه این قانون که حق نداری نظر مخالف رو ریپلای کنی رو از کجا آوردی؟!!!!! این تاپیک زدن ها واسه ...

اتفاقا خیلی خودمو کنترل کردم که هنوز داری ریپلای میکنی  اگه دفه اول که ریپلای کردی و یه سری مزخرفات که لیاقت خودته نوشتی مثل خودت جوابتو میدادم میگم که ب اینجا نمیکشید. درضمن میگم که تو هنوز نمیدونی اینجا باید چیکار کنی اونوقت اومدی نظرم میدی؟؟؟؟😏     😡دیگه ریپلایم نمیکنی وقتم با ارزش تر از این حرفاس که بیام با تو بحث کنم که اصلا نمیفهمی من چی میگم 

2706