2703
2553
عنوان

خانومایی ک باردارین بیاین😙😙😙

136 بازدید | 15 پست

هشت هفتم خسته شدم صبحا این تهوع لعنتی خستم کرده تازه من ویار ندارم و فقط صبح تاظهره...

امروزم که دل پیچه و اسهال شدم نشستم تنها توخونه دارم گریه میکنم

میترسم بچم بازم خدای نکرده سقط بشه😭😭😭😭

ای خدا دل پیچه خطرناک نیست؟؟؟

اینور بالا اوردن افتضاحه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز ک هنوزه بیشتر وقتا اسهال دارم.از اولش همینجوری بودم الان هم هستم

اره منم ازاول اسهال داشتم حالا چندهفته خوب بودم باز گرفتم میترسم چیکارکنم برم بیمارستان یا صبر کنم خوب بشه؟؟؟نمیدونم البالو خوردم ینی بخاطر اون میشه؟؟

2456
اره منم ازاول اسهال داشتم حالا چندهفته خوب بودم باز گرفتم میترسم چیکارکنم برم بیمارستان یا صبر کنم خ ...

اگ شردی مزاج داری البالو واینچیزا نخور،اگ هم تهوع داری عسل بخور عسل اصل ها

اللهم صل على محمد وال محمد
اره منم ازاول اسهال داشتم حالا چندهفته خوب بودم باز گرفتم میترسم چیکارکنم برم بیمارستان یا صبر کنم خ ...

فکر نکنم نیاز ب بیمارستان باشه.ولی اگه خیلی نگران هستی برو تا خیالت راحت شه عزیزم

من هنوز ک هنوزه بیشتر وقتا اسهال دارم.از اولش همینجوری بودم الان هم هستم

واقعاآبجی؟منم الان یه هفتس دلپیچه و نفخ و گلاب به روت اسهال دارم البته من مشکل التهاب روده(کرون)هم دارم دکتربیماریم تهرانه توشهرخودمون رفتم پیش یه دکترگوارش اونم داروهای مریضیمو زیادتر کردولی هنوز همونجورم😢😭

2714

دلپیچه و اسهال انگار ویروس جدیده همه گرفتن

بچه ها تاپیک آخرم میاید خیلی میترسم😥

شماهم اینطورین؟چکار کنم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اگ شردی مزاج داری البالو واینچیزا نخور،اگ هم تهوع داری عسل بخور عسل اصل ها

عسل کا توی بارداری دل پیچه میاره بدتر

اگه برای ویروس میگه کم بخوره خوبه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
فقط بگو این تهوع مرده شوری صبحو چطور ازبین ببرم دارم میمیزم

من نتونستم از بین ببرم نه با قرص نه با چیز دیگه 

تا هفته ۱۴ باهام بود بعدش خودش خوب شد

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
واقعاآبجی؟منم الان یه هفتس دلپیچه و نفخ و گلاب به روت اسهال دارم البته من مشکل التهاب روده(کرون)هم د ...

آره عزیزم منم همش نفخ و دل پیچه دارم اکثر اوقات.دکتر هم نرفتم ولی تا الان خداروشکر اتفاقی نیافتاده 

آره عزیزم منم همش نفخ و دل پیچه دارم اکثر اوقات.دکتر هم نرفتم ولی تا الان خداروشکر اتفاقی نیافتاده&n ...

ایشالا این چندوقتم بخیربگذره نی نی ت بسلامتی بیادبغلت واسم دعاکن مریضیم بیشترعودنکنه

2706