2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تلفنی گفت  هرچند حضوری ام میگفت جرات این کارو ندارم

بهش بگو هر موقع ک دم در دادگاه دیدمت و مهریم اماده بود منم اماده ام بهش بگو منو از چی میترسونی از اتمام رابطه به دست خودت ؟نوچ من نمیترسم فقط خوشحالم ک ازدواج یک انتخاب همیشگی نیس میتونم بازم انتخاب کنم با این تفاوت ک تو موش ازمایشگاهی شدی ک توی مرد بعدی زندگیم دقت کنم بعدم یه دست محکم برا خودت بزن بگو من با کل قامتم اماده جدایی ام چون از همچین مردی انتظار بیشتر نمیره

استارتر تاپیکت خیلی مبهمه، اخه الکی نمیشه که شوهر ادم این حرف رو بزنه ، اگه دوست داری درست حسابی تعریف کن ماجرا چیه 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
چی شده که اینو گفت؟ 

هیچی بعد دوسال میخواست دوباره قرارداد مستاجر خونمون رو تمدید کنه من مخالف بودم

من خونه نبودم به مامانم گفته که من درکش نمیکنم مامانم هم از من دفاع کرده و واقعیت ها رو بهش گفته حالش گرفته شده

هیچی بعد دوسال میخواست دوباره قرارداد مستاجر خونمون رو تمدید کنه من مخالف بودم من خونه نبودم به مام ...

کدوم واقعیت؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

شاید منظورش اینکه دیگه عثد نباشیم و عروسی کنیم 

شاید دعوا کردین و دلخوره ازتون

باید میگفتی مگه رابطمون کالا هست که تاریخ مصرف داشته باشه 

اگه منو رابطمون رو کالا میبنی پس چه بهتر که هر چه زودتر تمام بشه 

بگو ما کالا نیستیم تاریخ تولید و لانقضا  داشته باشیم یا حداقل من کالا نیستم ولی اگر فکر میکنی  تاریخت تموم شده 9 شب خودتو بنداز دور تا ن منو ن بقیه رو مسموم نکنی

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2706