2737
2734

طفلک اومد دمپایی بپوشه دید پاش یه جوریه دید یه سوسک بزرگ سیاه چند سانتی به پاش چسبیده

خونمون نوسازه نمیدونم از کجا اومده حالا امروز هممون میترسیم بریم دستشویی

دسشوییتونوسم بزنید احتمالا ازراه چاه اتون اومده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بمیرم براش .من بودم سکته کرده بودم واقعا میگم.الان ی ور بدنم لمس بود😢

من فکر کردم الکیه رفتم خودم وحشت مردم به چه بزرگی  بپد

از خونه قبلیم به خاطر سوسک فرار کردیم سوسک آشپزخونه وای خدا نه بازم اونا بهتر بود ریز بود این خیلی چندش بود

همش میتزسم دوباره ببینم

2738

ما سوسک تو دستشوییمون دیدیم .بعدا کاشف ب عمل اومد از پشت هواکش از پشت بوم وارد شده .دادم شوهرم کچ گرفت پشت هواکش رو.

چاه دستشوییتم چاه بشت بزن.

دور سیفون دستشویی اون قسمت ک وارد زمین یا دیوار شده هم چک کن کگچ کنید اگه لازمه‌.

حتما حتما سم اسپری ای بزن چون اثراتش تا مدتها میمونه.

ارتفاع دیوارا رم سم بزن.

من یه تاپیک از همین سوسک لعنتی دارم اگه تونستی پیداش کن بخون

وای خدای من😱😱تصورشم سخته برام.طفلی بچه چی کشیده.منکه تا عمر دارم همچین خاطره ترسناکی و یادم نمیره.بچه طفلی چقدر دلم سوخت.سعی کن یک چیزی که خیلی خیلی خوشحالش میکنه براش تهیه کنی.سرش گرم اون بشه تا هی این صحنه یادش نیاد😱😱

یک صلوات میفرستی؟

اولا برید دستشویی و جلوش نترسید شماکه بترسید تااخرعمرش توذهنش میترسه ومثل همسرمن که۴۲ساله است وهنوزم میترسه خواهدشد

سوسک کشتن کاری نداره سم بپاش روسرش گیج میشه بعد باکفش یادمپایی بزن توسرش جاری من میکنتشون توجارو که اذیت نشه امامن بادمپایی میکشم و بدنش رو بادستمال کاغذی میگیرم و میندازم دور

حتماچاه بست بزنید که ازراه چاه نیاد هواکش توالت وحمام روچک کنید ازپشت بام یه جوراب بزنید سرش واسانسور وپارکینگ رو سم پاشی کنید ماهرسال تابستوناهمین کاررومیکنیم ربطی نداره به خونه ی قدیمی یانوساز توتهران که همه جاش سوسک داره برای بچه سوسک روعادی کن تا از ذهنش بره 

نذار روحیه بچه بهم بریزه . دختر من خیلی از مگس میترسید روحیه اش بالا بردم الان خودش میخواد بکشه مگس ...

بچه های منم از پشه و مگس میترسن.تقصیر خودمه.بس که توری زدم و نذاشتم وارد خونه بشن.ندیدن.یهو یک پشه میبینن جیغ میزنن😐ولی سوسک و که دیگه نگووو چند باری اومده تو خونه حالا از در پرواز کرده اومده تو خونه.ما همگی ازترس مردیم.

یک صلوات میفرستی؟
اولا برید دستشویی و جلوش نترسید شماکه بترسید تااخرعمرش توذهنش میترسه ومثل همسرمن که۴۲ساله است وهنوزم ...

وای چقدر شجاعی شما😱😱😱منکه عمرا نزدیکش هم نمیشم.سم اسپری میپاشم روش از دور.بعد خودم مکان و ترک میکنم تا بمیره.اه اه حالم بد میشه .نمیتونم سوسک بکشم

یک صلوات میفرستی؟
2706