2737
2734
عنوان

خانما خواهر همسرم يه حرفي زده بهم يه لحظه بيايد

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 75 پست
یه مثال بزنم ؛  یکی صورتش جوش زده بود ،  بهش گفتن ، عه وا ! چقدر جوش زدی ؟   خندید و ...

این جواب من ارضا نمیکنه   من اگه بودم ایرادی ازش میگرفتم میگفتم مثلا میگفتم خب خدا رو شکر جوش دارم و سیاه مثلا نیستم یا مثلا جوش دارم ولی خدا روشکر کوتوله نیستم  

من اگه یه چیزی خدای نکرده یادم رفت اومدم خونه پیام میدم کلا خرچی تو ذهنم بیاد منتقل میکنم   &nb ...

تازه تو اينيستا هم منو فالو بك كرده خيلي وقته به احترام همسرم بلاكش نكردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گومبولی جون😍هر جا پستاتو  میبینم میخونم همیشه راهکار منطقی میدی و مودبانه چقد خوبی توووو😘

شاید خودت ندونی ... ولی کامنتت خیلی بهم روحیه داد !

انقدر خودتون خوبید و  انقدر صفات خوب دارید  ک  عینا همونها رو ب دیگران نسبت میدید ... مثل کامنت الان تون ❣️❣️❣️❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
این جواب من ارضا نمیکنه     من اگه بودم ایرادی ازش میگرفتم میگفتم مثلا میگفتم خب خدا رو شک ...

من شخصا از یه چیزی میترسم ... اینکه دلی بشکنه !

درسته ک من و شما  شروع کننده نبودیما  ولی  اگر قرار باشه  ک انتخاب کنم  چه جوابی بدم ب دیگران ؛  جوابی رو انتخاب میکنم ک  از طرفی دلی نشکنه  ولی از طرف دیگه  ، دیگران هم متوجه زشتی حرف یا رفتارشون بشن .... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
تازه تو اينيستا هم منو فالو بك كرده خيلي وقته به احترام همسرم بلاكش نكردم

نگاه من میگم بسته به شرایطت داره منظورم اینه ممکنه جواب دادن تو به خواهرشوهرت باعث دعوای خودت و شهورت بشه میگم یه جوری جواب بده که باعث تنش تو زندگیت نشه

منم که میبینی جواب میدم من واقعا بهت گفتم مهربونم بسیار خوش اخلاق..بسیار فداکار کاری هم به کسی ندارم ولی کسی بخواد پروبازی دربیاره بابامم باشه جواب میدم  

خلاصه من که میبنی جواب میدم کسی کارم نداره کلا راحتم این جوری بزرگ شدم که حقمو بگیرم و تو سری خور نباشم

یه خاطره ای بگم یه بار خودمو دوستم داشتم میومدیم خونه سر کوچه یه آرایشگری بود خدایش قیافمون بس که ساده بود حد نداشت یه مانتو ساده ساده که هیچ جلب توجخی نداشت آقا تا ما اومدیم پسره فورا از آرایشگاه پرید بیرون به دوستم گفت خوشگل خانم و چندتا حرف دیگه

آقا دوستم رنگش زرد شد من برگشتم دستمو زدم به کمرم گفتم اگه تخم (ببخشید اینو میگم) باباتی همین جا وایسا تا بیام پسره باورش نمیشد میگفت باشه وایسادم خلاصه همش ۳۰ ثانیه با خونه فاصله داشتیم پریدم خونه به شوهرم گفتم شوهرم اومد مثل چی کتک اش زد در حالی که با من نبود با دوستم بود ولی من به همه گفتم با من بود

شبش هم بابام  رفت صاحب آرایشگاه رو تهدید کرد که اگه این پسره بیاد اینجا میدم مغازتو بندن  

2738
لايك داري واقعااا😘☺️

خلاصه توهم اگه شرایطش روداری مثل من جواب بده ولی اگه میدونی بین خودتو شوهرت دعوامیندازه سکوت بهتره حداقل ازیه طرف ناراحت بشی بهتره تا ازدوجا ناراحت بشی

به همسرم گفتم گفت از خواهرم بعيد بود شايد قبلا ناراحتش كردي خواسته تلافي كنه من تا بحال ايرادي ازش ...

تو از خواهر شوهرت ناراحتی به من بچه خواهر شوهرم تو جمع گفت

چند روز بود خوب نخوابیده بودم داغون بودم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
چی متوجه نشدم گلی

همین حرفو

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706