2733
2734
عنوان

خانما خواهر همسرم يه حرفي زده بهم يه لحظه بيايد

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 75 پست
من مادر شوهرم عمه ام یه بار یه تیکه بهش زدم  باهاش رفتم دکتر دکتر گفت این قدر تلقین نکن من گفتم ...

من خيلي تو جواب دادن داغونم🙁

تا بياد به ذهنم برسه موضوع تموم شده

دلم ميخواست شوهرم به مادرش يا خواهرش تذكر ميداد اگه خانواده من همچين توهيني به همسرم ميكردن خيلي نا ...

نه عزیزم توقع نداشته باشه چون اصولا آقایون اینطورنیستند گفتم که غصه نخور ایندفعه که دیدیش درجایی که همسرتون نبود راحت می تونی بی احترامیش به روش بزنی وقتیم همسرت هست طوری رفتارکن که به به هیچ مثل خواهرشوهرنیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همسرم هم ناراحتم راستش كه هيچي نگفت من هميشه ازش تو جمع خانوادم دفاع ميكنم....

یه چیزی بگم ؟  بنظرم من و شما  باید روی خودمون کار کنیم  ک خودمون بتونیم   سریع الانتقال باشیم  و از حق مون دفاع کنیم ... خیلی جاها می تونیم با کلمات ساده ،  حرف مونو بزنیم  و احساس مونو بگیم !  ولی نمیگیم !  بعد میایم خونه  و یا خودخوری میکنیم  یا از دیگران متوقع میشیم ک بیان ازمون دفاع کنن ... اول و آخرشم ؛ ضعیف جلوه میکنیم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
بگو عزيزم

عیدپارسال رفتیم خونه مادربزرگم بعدش همه تواتاق بودن من بیرون اتاق بودم داشتم موهام رو فر میکردم بعدش خالم تو اتاق میخواست غیبتم رو کنه من شنیدم (آخه من یه مقدار اضافه وزن دارم و تپلوام) بعدش ناراحت شدم هیچی هم نگفتم خودش الکی گفت مشکلی داری نیا چیزی نگفتم و رفتم خونم (متاهلم) کوتاه میگمش خلاصه رفتم خونه براش یه پیامایی دادم تا مرکز سکته رفت تا ۱ ماه فوشم میداد

خالم معلمه خواستم برم مدرسه شکایتش رو به مدیر کنم بابام نزاشت 

2731
از اونروز جلو آينه دقت كردم ولي يه اندازه اس

از حسادته من برات نوشتم هرجا میرم میگن دماغت عملیه میگم نه به خدا بعد بحث بینی من شد که عروسکیه مادرشوهرم تو جمع میگه بینی اونایی که عمل میکنن راسته بینی این کجه بعد همه فامیلا گفتن کجاش کجه میگه نه باید دقت کنید من یه روز خیلی دقت کردم 

بهش زور داشت هرکی منو میدید ازم تعریف میکرد 

منم به شوهرم گفتم از این حرفش ناراحت شدم اول که بینیم کج نیست دوما حتی اگه کج باشه حق نداره بهم بگه اونم تو جمع 

شوهرمم رفته بود دعواش کرده بود

حالا شوهرم که میشه پسر خودش کمی بینیش بزرگه والا من تاحالا به روش نیوردم 

یه چیزی بگم ؟  بنظرم من و شما  باید روی خودمون کار کنیم  ک خودمون بتونیم   سریع ...

گومبولی جون😍هر جا پستاتو  میبینم میخونم همیشه راهکار منطقی میدی و مودبانه چقد خوبی توووو😘

خودت باش😎مگه خودت چشه 
عیدپارسال رفتیم خونه مادربزرگم بعدش همه تواتاق بودن من بیرون اتاق بودم داشتم موهام رو فر میکردم بعدش ...

چه خوب كه بلدي...

من داغونم،شب تا صبحش نخوابيدم از ناراحتي فرداشم به همسرم گفتم كه توجيه كرد و تمام ولي از دلم نرفته هي مياد تو ذهنم

مادرشوهرم كه يه بار گفت لبات كوچيكه يه بار گفت موهات وزه،جي بگم بهش واقعا...

حالا یه خواهر زاده زشتو چاقی داره نمیدونی چقد ازین تعریف میکنه هر بار میبینش زود میگه پاشم برات اسفند دود کنم تو چقد قشنگی 😐😐

2738
من خيلي تو جواب دادن داغونم🙁 تا بياد به ذهنم برسه موضوع تموم شده

شوهرمن باوجودی که عاشقمه حوصله نداره بخوام به خانواده اش بحث کنم البته اونا واقعا خوبن(من عروس ته تغاری ام همه لوسم میکنن میرم خونه مادرشوهرم خواهرشوهرام به وجودی که ۱۰ سال ازم بزرگتران آبمممیدن دستم..حتی برای من اول غذا میکشن باوجودی که برادرشوهرای که ۲۰ سال ازم بزگتران سر سفره ان )کلی میگم مردا این طورین رفتارمامانش هم گفتم شوهر گفت میخواستی باهاش نری دکتر

مادرشوهرم كه يه بار گفت لبات كوچيكه يه بار گفت موهات وزه،جي بگم بهش واقعا...

یه مثال بزنم ؛  یکی صورتش جوش زده بود ،  بهش گفتن ، عه وا ! چقدر جوش زدی ؟   خندید و گفت ؛  سایر خوشگلی هامو ببینید ! 

این جواب چقدر ساده ست !  نیاز ب فکر زیادی هم نداشت ... احساس شو ب زبون آورد ... همین !

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
شوهرمن باوجودی که عاشقمه حوصله نداره بخوام به خانواده اش بحث کنم البته اونا واقعا خوبن(من عروس ته تغ ...

شوهر منم همينه ميگه مشكلتو خودت حل كن به من نگو

چه خوب كه بلدي... من داغونم،شب تا صبحش نخوابيدم از ناراحتي فرداشم به همسرم گفتم كه توجيه كرد و تمام ...

من اگه یه چیزی خدای نکرده یادم رفت اومدم خونه پیام میدم کلا خرچی تو ذهنم بیاد منتقل میکنم  

به نظرم همه مثل هم نیستن تو ببین چه روشی بهتره که از خودت دفاع کنی یکی سکوت براش بهتره یکی هم مثل من...

2706