2703
2553
عنوان

خانما خواهر همسرم يه حرفي زده بهم يه لحظه بيايد

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 75 پست
ب چشمای سیاهت .خوبه دوس دارم میبینمت❤😘

منم خوشحال شدم از دیدنتون 🌹🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من برعکس توام جوابم رو نوک زبونمه     مهربونم به همه هم احترام میذارم کاری به کسی ن ...

خوشبحالت

من جواب نميدم...ولي اگه من اينطوري به اون ميگفتم هم خودش جواب ميداد هم همسرم ناراحت ميشد...لابد براش مهم نيستم كه ناراحت نشد چه ميشه كرد

2720

تو هم ازش ایراد میگرفتی خب تا حساب کار دستش بیاد

همیشه هم سکوت و جواب ندادن خوب نیست

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
آدمه خوبيه هيچوقت من باهاش مشكل نداشتم  نميدونم چرا اين حرفو زد آخه...يهو وسط جمع ...

سخت نگیر شاید یهو متوجه شد، شاید چهره ت توی اون لحظه بیشتر نشون میداد مثلا من خودم وقتی سردرد یا خسته باشم چشمی که کوچکتره خیلی بیشتر کوچیک میشه و مشخص میشه.

نمی دونم اگه آدم خوبیه و باهاش مشکلی نداری پس مثبت اندیش باش بزار به پای بیفکر حرف زدنش لزومی نداره که فکر کنی منظور خاصی داشته.

آدمه خوبيه هيچوقت من باهاش مشكل نداشتم  نميدونم چرا اين حرفو زد آخه...يهو وسط جمع ...

خواهرشوهرمنم خیلی آدم فهمیده ای هست ولی یکبار اسم بچه ام مسخره کرد من هیچی نگفتم این روز دیگه اش زنگ زدم به مادرشوهر خیلی محترمانه گفتم که چقدردلخورم...

دیگه ام غصه نخوردم اتفاقاخیلی خوب شد که اینجوری شد باشه تجربه بشه برات شاید دفعه دیگه توجمع بدترازاین می گفت

خوشبحالت من جواب نميدم...ولي اگه من اينطوري به اون ميگفتم هم خودش جواب ميداد هم همسرم ناراحت ميشد.. ...

من اگه جواب ندم عصبی میشم تا حد خودکشی  

مگه الکی زدی ضربتی،ضربتی نوش جون کن

اگه حال داری یه چیز برات بگم حال هوات عوض شه

2714
خواهرشوهرمنم خیلی آدم فهمیده ای هست ولی یکبار اسم بچه ام مسخره کرد من هیچی نگفتم این روز دیگه اش زنگ ...

دلم ميخواست شوهرم به مادرش يا خواهرش تذكر ميداد

اگه خانواده من همچين توهيني به همسرم ميكردن خيلي ناراحت ميشد و از من انتظار داشت تذكر بدم

از اونروز جلو آينه دقت كردم ولي يه اندازه اس

دختر خوب !

داری ب خاطر حرف های  یه آدم دیگه ، هی خودخوری میکنی واقعا ؟   خودمونو  همون طور ک هستیم بپذیریم !  نه اینکه با یه حرف بی ربط ، خودمونو ببازیم و اعتماد بنفس مون بیاد پایین ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
دختر خوب ! داری ب خاطر حرف های  یه آدم دیگه ، هی خودخوری میکنی واقعا ؟   خودمونو  ه ...

از همسرم هم ناراحتم راستش كه هيچي نگفت من هميشه ازش تو جمع خانوادم دفاع ميكنم....

دلم ميخواست شوهرم به مادرش يا خواهرش تذكر ميداد اگه خانواده من همچين توهيني به همسرم ميكردن خيلي نا ...

من مادر شوهرم عمه ام یه بار یه تیکه بهش زدم  باهاش رفتم دکتر دکتر گفت این قدر تلقین نکن من گفتم عمه میبنی دکترهم فهمیده تلقین میکنی بعدش به دکتر گفت دکتر این عروسمه برام دکتر شده   به خواهر شوهرم گفتم خواهرشوهرم گفت هرکی بهت چیزی گفت جوابش بده  

یه بارم مادرشوهر من بهم گفت دماغت کجه حالا به خدا هر کی میبینه میگه عروسکی عمل کردی میگم نه میگن خی ...

مادرشوهرم كه يه بار گفت لبات كوچيكه

يه بار گفت موهات وزه،جي بگم بهش واقعا...

2706