2410
2553
عنوان

خانما خواهر همسرم يه حرفي زده بهم يه لحظه بيايد

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 75 پست

بعدم همه اینجورین معمولا سمت راست بزرگتر از سمته چپه نه فقط چشم کل بدن رو میگم 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با عرض معذرت به یک ورت نوشتن درسته من دماغم مثل عملیاس بعد خودشون دماغشون مثل کلنگه دماغ منو مسخره میکردند یا اوایل بهم میگفت خوشبحالت سیاهی دیگه تو افتاب سیاه تر از این نمیشی ولی من پوستم حساسه درجایی که اصلا سبزه هم نیستم همش از حسادت میاد این کارا تونستی جوابشو بده نتونستی دیگه بهش فکرم نکن فقط دلت برات بسوزه که اینقدر حقیره

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2720
یه نکته ای بگم شاید به دردت بخوره. همیشه وقتی حرفی رو میشنوی نگاه کن ببین کی اون حرف رو زده ، اگه آد ...

آدمه خوبيه هيچوقت من باهاش مشكل نداشتم 

نميدونم چرا اين حرفو زد آخه...يهو وسط جمع ...

یه نکته ای بگم شاید به دردت بخوره. همیشه وقتی حرفی رو میشنوی نگاه کن ببین کی اون حرف رو زده ، اگه آد ...

چ نکته ی خوبی😊

الان ک فکر میکنم میبینم من ناخودآگاه همینکارو دارم میکنم جدیدا ک کمتر اذیت میشم😘

2714
چه جورين؟

همه یه سمت بدنشون نسبت به سمت دیگه، کمی بزرگتر یا کوچیکتره. حالا بعضی ها رو باید بیشتر دقت کنی تا مشخص بشه بعضی ها رو کمتر. هیچکس نمی تونه ادعا کنه هر دو چشمش دقیقا یه اندازه ست. حتی در مورد دست و پا هم همینطوره.

بعدم همه اینجورین معمولا سمت راست بزرگتر از سمته چپه فقط چشم کل بدن رو میگم 

با با من خودم کلا صورتم متفاوته چپ و راستم

سلفی از هر طرفم بگیرم انگار دوتا صورته متفاوته

الحمدلله راضیم، هرکی چیزی گفته با لبخند گفتم خداروشکر که سالمه

نعمت خداست، چجوری اجازه میدیم ایراد بگیریم نمیفهمم

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

میخاستی بگی هرچی که هستم خودتون انتخابم کردین خودم که نیومدم زن داداشتون بشم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
من كلا نميتونم زود جواب بدم بهدا كه فكر ميكنم نارا

حت ميشم...

خواهر من برعکس توام جوابم رو نوک زبونمه  

مهربونم به همه هم احترام میذارم کاری به کسی ندارم ولی اگه کسی بخواد پروبازی دربیاره تو ثانیه به تیرمیبندمش اجدادشو میام جلوچشاش  

2706