1147
1292

بهم گفت چشمات كوچيك بزرگه...من هيچي جواب ندادم چون بزرگتره ولي خيلي بهم برخورد از طرفيم همسرم جوابي نداد،الان چند روزه ميگذره از فكرش بيرون نميام...منكه توهيني بهش نكردم و ايرادي نگرفتم چرا اينو گفت،چكار كنم ؟؟؟از دلم بيرون نميره واقعا دلخورم،دوست داشتم همسرم چيزي ميگفت ولي هيچي...چه برخوردي درسته؟؟

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يه سالگي پسره خوشگلمه❤️💙💛

همون جا  باید بهشون میگفتید ؛  هیچ آدمی ، دو طرف  بدنش  کاملا قرینه نیست ! 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خوب کردی زدی خواهر همسر🙃 چون خواهر شوهر خیلی تکراری میشد 

متولد کوچه باغ های پاییز و بهاریم.همیشه از خدا میخوام بهترین ها را در بهترین موقعیتی ک خودش صلاح میدونه بهمون عطا کنه.مثل بچه ... 💏 💝

به همسرت دلخوریت رو بگو .من باشم به شخصی که ازش دلخور شدم میگم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

مبگفتی شاید چشمای خودت بد میبینه😐

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1279
همون جا  باید بهشون میگفتید ؛  هیچ آدمی ، دو طرف  بدنش قرینه نیست !

من كلا نميتونم زود جواب بدم بهدا كه فكر ميكنم ناراحت ميشم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

غمت نباشه.....اونی که باید ببینه میبینه ، اجرت پیش خدا تمام کمال محفوظه

ان شاءالله خدا عقلی به خواهر همسرتون بده، که افریده خدا رو ایراد نگیریم

رَبَّنا‌‌‌ هَب‌‌ لَنا‌‌ مِن‌‌ رَحمَتِکَ‌ ذُرّیَتِنا‌ قُرَّه‌ اَعیُن😇🙏🏻        خدای ما،از رحمتت فرزندانی برما ببخش که نور چشممان باشند🤗🤩میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستی😘
به همسرت دلخوریت رو بگو .من باشم به شخصی که ازش دلخور شدم میگم 

به همسرم گفتم گفت از خواهرم بعيد بود شايد قبلا ناراحتش كردي خواسته تلافي كنه

من تا بحال ايرادي ازش نگرفتم 😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274
همون جا  باید بهشون میگفتید ؛  هیچ آدمی ، دو طرف  بدنش  کاملا قرینه نیست !

سلام گومبولی زنده باشی ان شاالله.همیشه انلاینیا😍😍😁

متولد کوچه باغ های پاییز و بهاریم.همیشه از خدا میخوام بهترین ها را در بهترین موقعیتی ک خودش صلاح میدونه بهمون عطا کنه.مثل بچه ... 💏 💝
من كلا نميتونم زود جواب بدم بهدا كه فكر ميكنم ناراحت ميشم...

یه نکته ای بگم شاید به دردت بخوره. همیشه وقتی حرفی رو میشنوی نگاه کن ببین کی اون حرف رو زده ، اگه آدم حسابیه و قبولش داری روی حرفش فکر کن ولی اگه قبولش نداری و یا به نظرت آدم حسابی نیست و در حد خودت نمی بینیش نسبت به حرفش بی تفاوت باش.

سلام گومبولی زنده باشی ان شاالله.همیشه انلاینیا😍😍😁

سلام ب روی ماهت ☺️🌹

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1267
خوب کردی زدی خواهر همسر🙃 چون خواهر شوهر خیلی تکراری میشد 

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با عرض معذرت به یک ورت نوشتن درسته من دماغم مثل عملیاس بعد خودشون دماغشون مثل کلنگه دماغ منو مسخره میکردند یا اوایل بهم میگفت خوشبحالت سیاهی دیگه تو افتاب سیاه تر از این نمیشی ولی من پوستم حساسه درجایی که اصلا سبزه هم نیستم همش از حسادت میاد این کارا تونستی جوابشو بده نتونستی دیگه بهش فکرم نکن فقط دلت برات بسوزه که اینقدر حقیره

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉

بگو تو چشات تابه تا میبینه

وقتی کسی رک بهت توهین میکنه نمیخواد مبادی آداب رفتار کنی تو هم رک جواب بده

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.
1290