2703
2553
 لیوان فرانسویای مامانمو خش انداخته نه اینجور.انگار با چاقو افتادن به جون لیوان 

وای جدی😱من جایی دیدم عکس گلهای بشقابهای آرکوپال و هم برده بود.چرا اینجور میشه.یعنی ظروف دم دستی ام را چیزای الکی بذارم؟

یک صلوات میفرستی؟
علت اینکه بعضی وقتها ماشین ظرف و کثیف میشوره پیه.من جایی مهمونی رفتم دیدم ظرفهاشون و ماشین کثیف شسته ...

خوب نبودن کیفیت قرص، پر شدن بیش از حد ماشین یا درست نچیدن ظرفها، یا مناسب نبودن قرص واسه آب اون منطقه، یا کم بودن نمک یا جلا دهنده ماشین و ... دلایل مختلفی میتونه داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قرص استفاده میکنم( قبلا کلارو استفاده میکردم الان که دیگه به ندرت پیدا میشه، فری استفاده میکنم) ...

عزیزم ممنون گفتید  مگه دور آبکشی با آب سرد نیست.پس ماشین نباید داغ بشه که

یک صلوات میفرستی؟
وای جدی😱من جایی دیدم عکس گلهای بشقابهای آرکوپال و هم برده بود.چرا اینجور میشه.یعنی ظروف دم دستی ام ...

ببین.قرص تا میاد حل بشه هی میپره اینور اونور.برا همین به مرور طرحا پاک میشن و خش میفته.مایع بهتره به نظرم.البته جنس ظرفتم مهمه.

2456

از نظر من خوب شستن به دو چیز ربط داره

مارک ماشین ظرف شویی

تمیز کردن مداومش

من تا حالا با سه تا ماشین ظرف شویی مختلف کار کردم دو تاشون مارک خوب بودن عالی بودن

یکی مارک شناخته شده نبود اصلا خوب نبود

افتضاح

قرص هم یکی بود

ببین.قرص تا میاد حل بشه هی میپره اینور اونور.برا همین به مرور طرحا پاک میشن و خش میفته.مایع بهتره به ...

ای وای دارم پشیمون میشم من دلم میخواست دیگه ظرف نشورم.اینو گفتی تو دلم خالی شد😢

یک صلوات میفرستی؟
2714

پشیمون نشو ولی به نظرم تا وقتی ظرفات کمه خودت بشور.حالشو نداشتی و مهمون داشتی از ماشینت استفاده کن.بودنش معجزست واقعا‌.برا تنبلی مث من 😂

از نظر من خوب شستن به دو چیز ربط داره مارک ماشین ظرف شویی تمیز کردن مداومش من تا حالا با سه ...

من مارک سام خریدم نمیدونم خوبه یا نه.گفتن از همون خانواده سامسونگ است

یک صلوات میفرستی؟

یه بسته نمک باید بگیری موقع نصب میریزن تو محفظه یه جلا دهنده و بسته قرص یا مایع

من قرص کلین تبز میگیرم کلارو و لودویک هم خوبن

جلادهنده و نمک هم مارکها ولی پریل هم واسه جلادهنده بدک نیست

پشیمون نشو ولی به نظرم تا وقتی ظرفات کمه خودت بشور.حالشو نداشتی و مهمون داشتی از ماشینت استفاده کن.ب ...

من دیسک کمر دارم نمیتونم سرپا زیاد بایستم.واسه همین خریدم.بیشتر برای دم دستم گرفتم.مهمونی حالا دیر دیر دارم.

یک صلوات میفرستی؟

منو خواهرم هر دو ظرفهای فرانسوی داریم و تا الان مشکلی پیش نیومده البته خواهرم ظرفاش کمی کدر شد که خب بخاطر اینه که ده ساله داره از ماشین استفاده میکنه و گاهی روزی دو سه بار ظرفهاشو میزاره توی ماشین. ولی من نه، تازه چهارساله ماشین رو راه انداختم و هفته شاید یکی دوبار ازش استفاده کنم. به شرایط استفاده هم خیلی بستگی داره اینجور نیست که سریع ظرفها رو داغون کنه

یه بسته نمک باید بگیری موقع نصب میریزن تو محفظه یه جلا دهنده و بسته قرص یا مایع من قرص کلین تبز میگ ...

پس وقتی از نمایندگی میان نصب کنن  باید قرص و مایع داشته باشم ؟

یک صلوات میفرستی؟
2706