2726
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 52 پست
ببین قطع رابطه کن . منم اوایل می گفتم خوب نیس قطع رابطه ولی الان از زمانی که قطع رابطه کردم آرامش عج ...

من واسه این نمیخام قطع رابطه کنم چون خودم خاهر برادر دارم و ولی بخدا خاهر شوهرم دیگه شورشو در آورده خدایی تو زندگیم خیلی مشکلات به وجود آورد میسپارمش بخدا دیگم راجبش حرف نمی زنم که خدا زودتر حقمو بگیره ازش

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا اعصاب برام نذاشته امشب اینقدر راجب این مسئله با شوهرم جروبحث کردم نشسته تو هال داره گریه میکنه ...

شوهرت بخاطر باهاش بحث کردی گریه میکنه؟

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2728
من واسه این نمیخام قطع رابطه کنم چون خودم خاهر برادر دارم و ولی بخدا خاهر شوهرم دیگه شورشو در آورده ...

خوب دیگه داری اشتباه می کنی . تو مگه به عروس دوماداتون مگه قراره تهمت بزنی . در ضمن هرچیزی درمان داره جز اعصاب از ما گفتن بود

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود
شوهرت بخاطر باهاش بحث کردی گریه میکنه؟

آره بخدا هرچی تو دلم بهش گفتم خودمم عذاب وجدان دارم خیلی سرکوبش کردم که مرد نیستی که ارزش نداری و ... گفتم از بی لیاقتی توعه اونا راجبم بد میحرفن

آره بخدا هرچی تو دلم بهش گفتم خودمم عذاب وجدان دارم خیلی سرکوبش کردم که مرد نیستی که ارزش نداری و .. ...

اگه همسر من بود فقط کلمه تو مرد نیستیو میگفتم الان داشتن برام قبر میخریدن ک مراسم بگیرن....عزیزم اگ مشکلت رو نمیتونی حل کنی قطع رابطه کن

اگه همسر من بود فقط کلمه تو مرد نیستیو میگفتم الان داشتن برام قبر میخریدن ک مراسم بگیرن....عزیزم اگ ...

چی بگم من شوهرم همین یه خواهرو داره قطع رابطه کنم مردم چی میگن اون بی عقله به هیچی فکر نمیکنه اون حتی کوچیک ترین دلخوری باشه کاری میکنه همه بفهمن خدایی نمیدونم تا کی باید حفظ ظاهر کنم

چی بگم من شوهرم همین یه خواهرو داره قطع رابطه کنم مردم چی میگن اون بی عقله به هیچی فکر نمیکنه اون حت ...

شما خودت قطع رابطه کن همسرت بره....و مسئله رو خودت حل کن بشین با خواهر همسرت دوستانه حرف بزن علت رو جویا شو

اون میخواد تورو وارد حاشیه و بحث کنه،اصلا محلش نذار بذار بگه.خانواده شوهرتم اگه بخوان بر اساس حرف و حدیث ینفر تصمیم بگیرن که رفتارشون با تو چی باشه که خیلی احمقن.سر خودت بخاطر چیزای الکی به درد نیار

اون میخواد تورو وارد حاشیه و بحث کنه،اصلا محلش نذار بذار بگه.خانواده شوهرتم اگه بخوان بر اساس حرف و ...

خدایی گل گفتی اونا با فامیل  زیاد نمیسازن و با همه سر جنگ دارن من با اقوام رابطم خوبه میخان چهره منو خراب نشون بدن و منو وارد بازیشون بکنن

مگر معلم پیامبره ، معلم هم خطا میکنه ، همین که تاپیک زدی پشت سرش داری حرف میزنی یعنی خواهر شوهرت درس ...

وات د فاز ؟؟؟؟؟🤪🤪😒😒😒

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
خدایی گل گفتی اونا با فامیل  زیاد نمیسازن و با همه سر جنگ دارن من با اقوام رابطم خوبه میخان چهر ...

ببین فک و فامیلاشون یعمره اینارو میشناسن...تو حالا تازه وارد خونوادشون شدی..پشتت بد بگن اگه اونا واقعا از رو برخورد خودت قضاوتت کنن هیچ‌وقت حرفاشو باور نمیکنن نگران نباش چون جنس فامیلشونو شناختن دیگه..تو اینجور مواقع شوهرتو بنداز جلو بره به خواهرش بگه خودشو جمع کنه.خودتم باهاش سرسنگین باش

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2706