2726
عنوان

توروخدا از علایم بارداریتون بگید

2596 بازدید | 78 پست

میگن کمر درد، درد تخمدان فلان بهمان خوب همه اینا رو هم قبل بارداری داریم هم پریود!

بگید علائماتون شبیه پریود بود؟ چطور بود؟

رنگ ادرار پررنگ بود؟

از تجربه هاتون بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نزدیک موعد پریود کمردرد و درد تخمدان داشتی؟

نه ولي چند روز كه گذشت كمر درد داشتم زياد راه ميرفتم بدتر ميشد

٢ روز مونده به موعدم انقدر خسته و بيحال بودم بيبي زدم مثبت بود

😭😭من میترسم باردار باشم 

بعد زایمانم تا حالا ک نزدید 1 سال پریود نشدم 

زیر دلم درد میکنه .معده درد شدید دارم😢

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

من هیچ وقت نزدیک پریود سینه درد نداشتم ولی موقع بارداریم داشتم نفخ و کمر درد شدید داشتم دوست داشتم زیاد بخوابم و کمی هم زود عصبانی میشدم با اینکه آدم ارومی هستم

ترشح زیاد هم داشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چطور دردی داری؟

شبیه پریوده الان 1 هفتس این دردو دارم ولی نشدم

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
😭😭من میترسم باردار باشم  بعد زایمانم تا حالا ک نزدید 1 سال پریود نشدم  زیر دلم درد میک ...

ان‌شاءالله که خیر عزیز

من چی بگم بعد شش ماه و نیم بعد زایمانم۱۵ اردیبهشت ماه برای اولین بار پریود شدم ولی دیگه تا الان نشدم بی بی چک یه بار زدم منفی بودبعد چند روز دوباره زدمبعد حدود نیم ساعت یه هاله کمرنگ انداخت چند روز دیگه میخوام برم آزمایش بدم 😀

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706