2726
عنوان

سروصدا

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 57 پست
چجوری خودم میتونم درستش کنم؟ و اینکه روغنه خب خطرناک نیست ی وقت باعث عفونت سینوسام بشه

گل بنفشه +روغن اصل باید باشه روغن کنجد...

نه این روغن کارخونه ایه که اونا کلا ضررن...

بزن تو نت میاد...

روش درست کردن روغن بنفشه‌:

برای تهیه روغن بنفشه، بنفشه را در ظرفی شیشه‌ای قرار دهید و روی آن روغن کنجد بریزید تا جایی که روی گل‌ها برسد، یک ماه آن را بگذارید، می‌توان آن را پشت شیشه در معرض نور (غیرمستقیم) آفتاب قرار داد و هر چندروز آن را تکان داد تا مواد آن خوب جابه¬جا شود؛ پس از یک ماه می‌توان روغن را صاف کرد و اگر بخواهیم روغن بهتری داشته باشیم باید دوباره در آن گل بریزیم و یک ماه بگذاریم و اگر ده ماه این کار را انجام دهیم، روغن بنفشه به‌دست‌آمده در درمان انواع بیماری‌ها بسیار عالی و مؤثر است. بهتر است در تهیه روغن بنفشه از گل نیمه‌خشک و بدون ساقه استفاده شود اثرش  بیشتر است ؛زیرا اگر تر باشد کپک می‌زند و اگر خشک باشد مواد آن دیر جذب می‌شود. دقت شود که نباید از آتش (حرارت) و نور مستقیم آفتاب استفاده کرد.
؛ همچنین اگر گل را نیم¬کوب کنند بهتر است و حجم آن کم می‌شود؛ اگر هرماه گل‌ها عوض شود تا ده ماه این روغن بنفشه واقعاً معجزه خواهد بود.
روغن بنفشه فواید بسیاری دارد؛ ازجمله: جلوگیری از ریزش مو، سفید کردن پوست صورت، برطرف کردن کک‌ومک صورت، نرم کردن مو، اگر در بینی ریخته شود سبب ترمیم و تقویت مغز و می‌شود، باعث زیادی عقل و قدرت درک می‌شود و برای سینوزیت، میگرن و سردرد، بهترین درمان است.

#روغن_بنفشه_کنجد‍ 

‍  

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خب حق داری نباید هر روز بیان ؛چه کاره ایه من بچه ندارم ولی هفته یبار میرم هرچیم مامانمم میگه نمیرم . ...

من نوزده سالمه 

دست گذاشتى رو دلم 

اره پشت كنكوريم من بچه اى تو مدرسه بودم ك از خرخون هم اون ور تر بودم البته اون موقع اينا يا نبودن بعدش هم ك اوندم گوچيك بودن

اما امسال و پارسال ك واسه كنكور ميخواستم بخونم ديوونم كردن 

اتاقم درش عايق صدا نيست اما با اين حال درو ميبستم اما تو تابستون ك از گرما خفه ميشدم تو زمستون هم بخارى هواى اتاقو دم ميكرد همم چون در عايق نبود صداى بيرون ميمومد اما بازم راضى بودم چون حداقل كتابامو پاره نميكردن چون در بسته بود اما اينقدر اين درو دوتايى ميكوبيدن تا باز كنم ك  كلافه كلافه شدم 

راجب اومدنشون هم ك يكبار با مهربونى گفتم اما يه چيزاي گفتن ك ترجيح دادم ديگه نگم تا از خونه پرتم نكردن بيرون

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نوزده سالمه  دست گذاشتى رو دلم  اره پشت كنكوريم من بچه اى تو مدرسه بودم ك از خرخون هم ...

عزیزم من بهت حق میدم ولی روحیه خودت رو خراب نکن.سعی کن مادرو پدرتو توجیه کنی..اینا به اندازه بیان برن.

شمام حق آرامش داری ولی زیادم حساس نباش.

یه کار دیگه ام بکن وقتای درس حتما برو کتابخونه یه دوست پایه ام پیدا کن بهتر نتیجه میگیری.

سعی کن یه ساعتی هم باهاشون اختلاط کنی بهرحال خانواده اتن ولی باقی زمانتو برنامه ریزی کن و مثبت اندیشم باش.

چجوری خودم میتونم درستش کنم؟ و اینکه روغنه خب خطرناک نیست ی وقت باعث عفونت سینوسام بشه

دستورش گذاشتم برا رفع سینوزیت و میگرن و اینا حتی روغن بنفشه( یکماه دو ماه )هم جواب میده

ولی ده ماهش(منظورم روش درست کردنش هست) خیلی عالی تره

2728
من نوزده سالمه  دست گذاشتى رو دلم  اره پشت كنكوريم من بچه اى تو مدرسه بودم ك از خرخون هم ...

من انقد خونه مادرشوهرم اینا بخاطر اذیت شدن اونا بخصوص برادرشوهر مجردم ،به بچه هام تذکر میدادم که بعدا گفتم بهتره کمتر برم بچه هامم گنا دارن.اهل در کوبیدنو فلانم نیستن البته.الانم برادرشوهرم نامزده خیلی کمتر میرم اونروزی هم که میدونم نامزدش خونشونه اصلا نمیرم مگه اینکه مهمونی چیزی باشه.میگم بذار راحت باشه ولی همین رفتار من باعث شده باهام یکم سرسنگین بشن و جور دیگه‌ای برداشت کنن.کلا نمیشه همه رو راضی نگه داشت.الان خواهر یا برادرتونم نیان ممکنه پدر مادر ناراحت بشن که بچه‌هامون کم‌توجهی میکنن.ولی واقعا حق دارین من بخاطر جیغ و بدوبدو بچه ها تمرکز قبل رو ندارم.

من انقد خونه مادرشوهرم اینا بخاطر اذیت شدن اونا بخصوص برادرشوهر مجردم ،به بچه هام تذکر میدادم که بعد ...

بله حرف شما هم درسته راضى نگه داشتن همه سخته اما همين ك شما حتى وقتى ميرفتين اونجا حواستون به بچه ها بوده و هواى مجرداى خونه رو هم داشتين و درك كردين خيلى بزرگوارى كردين 

كاش ادما يكم باهم مهربون تر باشن

يكم شرايط همو درك كنن 

يكم خودشونو جاى طرف مقابل بزارن 

خدا شما و بچه هاى نازنينتون رو حفظ كنه 💜

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
بله حرف شما هم درسته راضى نگه داشتن همه سخته اما همين ك شما حتى وقتى ميرفتين اونجا حواستون به بچه ها ...

ممنون عزیزم برا دعای قشنگت،ان‌شاالله این مشکل برا شما حل بشه بزودی که به مطالعتون برسین .موفق باشی گلم 

ممنون عزیزم برا دعای قشنگت،ان‌شاالله این مشکل برا شما حل بشه بزودی که به مطالعتون برسین .موفق باشی گ ...

مچكرم ان شاءالله 

💐💐💐💐💐

عزیزم من بهت حق میدم ولی روحیه خودت رو خراب نکن.سعی کن مادرو پدرتو توجیه کنی..اینا به اندازه بیان بر ...

مرسى عزيزم ك بامن حرف زدى و به درد دلم گوش دادى 

ممنونم ازت

منم مثه توام خواهرشوهرام قرعه خونگی میذارن چن روز پیش با مامانم پاشدم رفتم  یه ۱۰تاییم زن بودن انقد بلند بلند حرف زدن دیگه اخرای قرعه سرم داش منفجر میشد 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)