2726
عنوان

امشب فهمیدم مادر بودن سخته

415 بازدید | 49 پست

یه دفعه بچه م افتاد سر جیغ کشیدن 

جوری که ۱ ساعت انقد جیغ زد که تا رسوندم دکتر نزدیک بود از هوش بره 

دکتر نفهمید 

یه معاینه ش کرد 

گفت گوشش چرک کمی داره 

ولی خیلی سخت بود 

جیغایی که واسه ختنه ش زد هیچی نرود پیش امشب 

نمیدونم چش بود بچه م

دکتره گفت احتمالا دل درده 

چیزایی که امروز خوردمم

نهار قیمه 

زردالو گیلاس و شیر انبه ام خوردم

البته بچه م به پروتیین گاوی حساسه 

فراموشم شد و خوردم

کسی تجربه ای داره کمکم کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بچه داشتن دل بزرگى ميخواد

چقدر مامانا از خود گذشته ان 

بيست چهارساعته بايد نگران بچه باشى نه تو كودكى بلكه حتى تو بزرگى 

اون از بچه پنج ساله ك گم شده اونم از خانم سى ساله 

امشب خيلى ترسيدم 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2728

من خواهرزادم به لبنيات حساسه 

سريع صورتش دون دون ميشه و قرمز 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
چقدر بچه داشتن دل بزرگى ميخواد چقدر مامانا از خود گذشته ان  بيست چهارساعته بايد نگران بچه باش ...

بله خیلی سخته بخاطر همین من به همین یدونه میخوام بسنده کنم  راستی کدوم بچه گم شده

خب عزیردلم قیمه پر از نفخ گیلاسم نفاخ و همچنین زردالو اگه زیره دادی بخور یا خام خام یا دم کردشو بهش شیر بده نفخش کم میشه ان شالله

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

هعي

ياددل درداي دخترم افتادم

بچه سه ماهه شبافقط گريه

اروم نميشد

مادرشوهرمريض ومراقبت ودازووغذاي اون

خونه حموم مادرشوهرم ودخترم

تميزكردن خونه وراحت نبودن توخونه

هعي باورم نميشه گذشته

بله خیلی سخته بخاطر همین من به همین یدونه میخوام بسنده کنم  راستی کدوم بچه گم شده

منم ميخوام كلا نيارم...

عليرضا موسوى 

تو پر بازديد هاس

2706